ad-aware-antivirus

Ad-Aware Free Antivirus İndir

11.10    4.3 (3 oy) 864 İndirilme
  >> Son Sürüm İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
1.99 MB / 2016-05-12
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Güvenlik / Antivirüs
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

Ad-Aware Free Antivirus

Ad-Aware Free Antivirus+ programı sayesinde sisteminizde tam zamanlı etkili bir koruma sağlayabilirsiniz.

Ad-Aware Free Antivirus programı geliştirilmiş casus yazılım engelleyebilme özelliğine sahip olan son derece başarılı bir antivirus programıdır. Kullanıcıları tüm sanal tehditlere karşı koruyabilen Ad-Aware Free Antivirus+ programı son derece başarılı bir antivirus

programıdır. İki ayrı temel özelliği kendi bünyesinde bir araya getirmeyi başaran bu yazılım, böylelikle kullanıcıların Truva atları, rootkitler, botlar ve sanal saldırılara karşı korunma elde etmesini sağlayabilmektedir.

Antivirus modülü konusunda büyük bir popülerlik elde eden program virüsleri algılayabilme ve silebilme konusunda üst düzey bir performans gösterebilmektedir. Casus yazılım engelleyebilme özelliği sayesinde ise siber saldırılarda kişisel verilerinizin %100 güvenilir olması sağlanır.

Güvenilir olmayan zararlı internet sitelerine girdiğiniz zaman bu siteleri otomatik olarak tanımlayan ve engelleyebilen Ad-Aware Free Antivirus+ programı e-postalar üzerindeki tehditleri algılayabilen, sosyal medya hesaplarınızdaki şifrelerinizi koruyabilen ve tüm bu özellikleri ücretsiz olarak sunabilen bir programdır.

Kullanıcı dostu arayüzü olan program tüm seviyeden bilgisayar kullanıcılarının rahat bir şekilde kullanabileceği bir programdır. Tam tarama seçeneği sayesinde sisteminizde derin tarama yapabileceğiniz Ad-Aware Free Antivirus+ özel arama ve tarama seçeneği sayesinde belirlediğiniz alanları tarayabilmenizi de sağlar.

Taramanızı yaptıktan sonra tehditler ve zararlı yazılımlar ortaya çıktıysa Ad-Aware Free Antivirus+ programı bu yazılımları silebilme, es geçme, karantinaya alabilme gibi işlemleri sizlere yaptırabilmektedir. İstediğiniz zamanlarda tarama yapabilmesini de sağlayabileceğiniz program, böylelikle düzenli olarak sisteminizin otomatik bir şekilde taranmasını sağlar.

Programın içinde yer alan oyun modunu kullanarak arka planda sessiz bir şekilde sisteminizi yormadan çalışan antivirus programının sahibi olabilirsiniz. Oyun modu açıkken Ad-Aware programının bildirimleri ile de asla karşılaşmazsınız.

Sistem kaynaklarınızı minimum seviyede tüketen Ad-Aware Free Antivirus+ ile bir tarama yaptığınız zaman arka planda farklı uygulamalar çalıştırmaya devam edebilirsiniz. Ancak özel tarama işlemini yapıyorsanız farklı uygulamaları durdurmanızı ve bilgisayarınızda herhangi bir işlem yapmamanızı sizlere tavsiye etmekteyiz. Ücretsiz olarak kaliteli bir markanın popüler antivirus programına sahip olmak istiyorsanız Ad-Aware Free Antivirus+ programını indirebilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Ad-Aware Free Antivirus Özellikleri

 • Otomatik güncelleme
 • Oyun modu
 • Arka planda sessiz çalışabilme
 • Kullanışlı ve işlevsel arayüz

Ad-Aware Free Antivirus Ekran Görüntüleri

1
2
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri