aimp

AIMP İndir

3.55 7123 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
AIMP Dev Team
Kategori:
Windows / Müzik / Müzik Oynatıcıları
İşletim Sistemi:
Windows 7 / Windows 8
Puan:
 5.0 (2 oy)
Boyut / Güncellenme:
7.27 MB / 2014-03-28

AIMP

AIMP, ücretsiz hizmet veren bir müzik dinleme programıdır.

AIMP Winamp’a alternatif olarak üretilmiş olan bilgisayar içindeki medya dosyalarını dinlemeye yarayan bir müzik dinleme programıdır. Hızlı ve tamamen ücretsiz olan bu programın diğerlerinden daha iyi bir özelliği de sistem içindeki kaynaklardan çok az kullanıyor olmasıdır.
Müzik dosyalarını oynatmak için daha gelişmiş ve aynı zamanda bu hizmete karşılık bir bedel verilmeyen bir müzik oynatma programı arıyorsanız AIMP bulunmaz bir program olacak. Az bir yer kaplayan program şık tasarımları son sürüm gelişmiş özellikleri ile kullanıcılarını memnun bırakıyor. Aynı zamanda AIMP etiket editörü, kayıt aracı, ses dönüştürme gibi fonksiyonları ile kendi kulvarında sayılan programlar arasında tercih edileceklerden ilki oluyor. Tema özelliği de bulunan AIMP basit ve sade kullanılabilirliği sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısının dikkatini çekmemektedir. Kısacası müzik oynatma programınıza bir alternatif arayanlar için gelişmiş özellikleri, hızı ve kalitesi ile AIMP en akıllıca tercih niteliğindedir.
Bu ücretsiz müzik dinleme programı ile Mp3, OGG, WAV ve de WM şeklindeki formatları dinleyebilir, istediğiniz takdirde dönüştürebilir ya da bilgisayarınıza yine istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz.

AIMP'nin farklı özellikleri

Program ses kaydı yapma işlevine sahip ve arzu halinde ses ve de müziklerin dosya tipini, formatını dönüştürebilme özelliği var.
Tamamen ücretsiz bir uygulama olan bu müzik oynatma programı etiket düzenleyicisi, hassas ekolayzer ayarı, ses iyileştirme özelliği ve eklenti editörü gibi özelliklerini barındırması ile kapsamlı bir nitelikte.

 • Site Yorumları (3)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • salim canerrize super
  ercanafyon selam
  ceyhunbakijk prosta
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

AIMP Özellikleri

 • Ses ve müziklerinizin dosya tipini değiştiriyors
 • Ses kaydı yapıyor
 • İnce ayar ekolayzer ayarı yapıyor

AIMP Ekran Görüntüleri

AIMP Mavi Siyah Tema
AIMP Ekran Görüntüsü
AIMP
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri