AIMP

AIMP İndir


 5.0 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.55 / 7.27 MB
GÜNCELLEME
2014-03-28
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
AIMP Dev Team
KATEGORİ
Müzik Oynatıcıları
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7 / Windows 8
apps AIMP
AIMP, ücretsiz hizmet veren bir müzik dinleme programıdır.
AIMP Mavi Siyah Tema
AIMP Ekran Görüntüsü
AIMP
AIMP Winamp’a alternatif olarak üretilmiş olan bilgisayar içindeki medya dosyalarını dinlemeye yarayan bir müzik dinleme programıdır. Hızlı ve tamamen ücretsiz olan bu programın diğerlerinden daha iyi bir özelliği de sistem içindeki kaynaklardan çok az kullanıyor olmasıdır.
Müzik dosyalarını oynatmak için daha gelişmiş ve aynı zamanda bu hizmete karşılık bir bedel verilmeyen bir müzik oynatma programı arıyorsanız AIMP bulunmaz bir program olacak. Az bir yer kaplayan program şık tasarımları son sürüm gelişmiş özellikleri ile kullanıcılarını memnun bırakıyor. Aynı zamanda AIMP etiket editörü, kayıt aracı, ses dönüştürme gibi fonksiyonları ile kendi kulvarında sayılan programlar arasında tercih edileceklerden ilki oluyor. Tema özelliği de bulunan AIMP basit ve sade kullanılabilirliği sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısının dikkatini çekmemektedir. Kısacası müzik oynatma programınıza bir alternatif arayanlar için gelişmiş özellikleri, hızı ve kalitesi ile AIMP en akıllıca tercih niteliğindedir.
Bu ücretsiz müzik dinleme programı ile Mp3, OGG, WAV ve de WM şeklindeki formatları dinleyebilir, istediğiniz takdirde dönüştürebilir ya da bilgisayarınıza yine istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz.

AIMP'nin farklı özellikleri

Program ses kaydı yapma işlevine sahip ve arzu halinde ses ve de müziklerin dosya tipini, formatını dönüştürebilme özelliği var.
Tamamen ücretsiz bir uygulama olan bu müzik oynatma programı etiket düzenleyicisi, hassas ekolayzer ayarı, ses iyileştirme özelliği ve eklenti editörü gibi özelliklerini barındırması ile kapsamlı bir nitelikte.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Ses ve müziklerinizin dosya tipini değiştiriyors
check_circle Ses kaydı yapıyor
check_circle İnce ayar ekolayzer ayarı yapıyor
list İLGİLİ YAZILAR