ammyy

Ammyy İndir

3.5    5.0 (3 oy) 15495 İndirilme
  >> Ammyy İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
334.06 KB / 2017-08-04
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / İnternet / Uzaktan Yönetim
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/WinME/Win8.1

Ammyy

Ammyy Admin programını kullanarak farklı bilgisayarları kontrol edebilirsiniz.

Ammyy Admin programı kullanıcıların farklı bilgisayarları yönetebilmeleri veya kendi bilgisayarlarını farklı bir yerden erişilebilir yapabilmeleri için geliştirilmiş bir programdır. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde kullanabileceğiniz Ammyy Admin programı uzaktan erişim

programları arasında son yıllarda en popüler olanlardan olmaya başlamıştır.

Bilgisayarınıza kişisel kullanım amaçlı olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kurabileceğiniz Ammyy Admin programı sayesinde uzak masaüstü bağlantılarınızı sorunsuz ve güvenilir bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Saniyeler içerisinde uzaktan erişim sağlayabileceğiniz Ammyy Admin programını çalıştırarak bağlantı sağlayabilmek için programın size verdiği kullanıcı kimliğini (ID) kullanmanız yeterli olacaktır. Yüklü olduğu bilgisayarlara özel ID oluşturan Ammyy Admin, bağlanmak istediğiniz bilgisayarda da yüklü olduğu takdirde ID adresleri üzerinden bağlantı sağlayabilmektesiniz.

Evinizde tuttuğunuz dokümanlarınıza ve özel verilerinize de ulaşabileceğiniz Ammyy Admin sayesinde bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayarak veri transferlerini daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ammyy Admin kurulu olan bilgisayarlardaki bağlantılar AES ve RSA standartları ile şifrelenmektedir. Böylelikle program ile tamamen güvenilir bir uzak masaüstü bağlantısı sağlanabilmektedir. Ayrıca Ammyy Admin kurulu bilgisayarlar ile sesli görüşmeler de yapabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Ammyy Özellikleri

 • Uzaktan masaüstü erişimi
 • AES ve RSA standartlarında şifreleme
 • Sesli iletişim

Ammyy Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri