Ammyy

Ammyy İndir


 3.7 (24 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.5 / 334.06 KB
GÜNCELLEME
2017-08-04
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Ammyy
KATEGORİ
Uzaktan Yönetim
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/WinME/Win8.1
apps Ammyy
Ammyy Admin programını kullanarak farklı bilgisayarları kontrol edebilirsiniz.
1
2
3
Ammyy Admin programı kullanıcıların farklı bilgisayarları yönetebilmeleri veya kendi bilgisayarlarını farklı bir yerden erişilebilir yapabilmeleri için geliştirilmiş bir programdır. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde kullanabileceğiniz Ammyy Admin programı uzaktan erişim
programları arasında son yıllarda en popüler olanlardan olmaya başlamıştır.

Bilgisayarınıza kişisel kullanım amaçlı olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kurabileceğiniz Ammyy Admin programı sayesinde uzak masaüstü bağlantılarınızı sorunsuz ve güvenilir bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Saniyeler içerisinde uzaktan erişim sağlayabileceğiniz Ammyy Admin programını çalıştırarak bağlantı sağlayabilmek için programın size verdiği kullanıcı kimliğini (ID) kullanmanız yeterli olacaktır. Yüklü olduğu bilgisayarlara özel ID oluşturan Ammyy Admin, bağlanmak istediğiniz bilgisayarda da yüklü olduğu takdirde ID adresleri üzerinden bağlantı sağlayabilmektesiniz.

Evinizde tuttuğunuz dokümanlarınıza ve özel verilerinize de ulaşabileceğiniz Ammyy Admin sayesinde bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayarak veri transferlerini daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ammyy Admin kurulu olan bilgisayarlardaki bağlantılar AES ve RSA standartları ile şifrelenmektedir. Böylelikle program ile tamamen güvenilir bir uzak masaüstü bağlantısı sağlanabilmektedir. Ayrıca Ammyy Admin kurulu bilgisayarlar ile sesli görüşmeler de yapabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Uzaktan masaüstü erişimi
check_circle AES ve RSA standartlarında şifreleme
check_circle Sesli iletişim
list İLGİLİ YAZILAR