anti-keylogger

Anti-Keylogger İndir

10.3.1    0.0 (0 oy) 572 İndirilme
  >> Anti-Keylogger İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
5.78 MB / 2016-12-10
Lisans / Dil:
Deneme Sürümü / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Güvenlik / Kötü Amaçlı Yazılım Önleme
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000

Anti-Keylogger

İnternet üzerinde dolaşırken keylogger yazılımlarından etkilenmemek istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

İnternet deneyiminizi daha güvenilir bir hale getirebilmek için Anti-Keylogger programını kullanmaya başlayabilirsiniz. Siz internette gezinirken bilgisayarınızda yaptığınız tüm işlemleri kaydeden ve hesaplarınıza ait şifrelerinizi ele geçiren keylogger yazılımları her

geçen gün daha tehlikeli bir hal almaya başlıyor. Bu tür tehlikeli yazılımlara karşı kullanabileceğiniz Anti-Keylogger ise kişisel bilgilerinizin daha güvenilir olmasını sağlıyor.

Güvenlik duvarı kolay bir şekilde aşabilen keylogger yazılımlarını temizleyebilmek ve onlardan kurtulabilmek için kullanabileceğiniz bu gelişmiş araç sayesinde kişisel bilgilerinizin güvenliğini ve şifrelerinizin güvenliğini en üst düzeyde sağlayabilirsiniz.

Başka kişilerin bilgisayarınıza sızmasını engelleyebileceğiniz ve güvenliğinizi sağlayabileceğiniz Anti-Keylogger sayesinde zararlı yazılımlardan kurtulabilirsiniz. Program sisteminize sızmaya çalışan ve bilgilerinizi çalmaya uğraşan bütün yazılımları engelleyebilmeniz için sizlere büyük bir hizmet sunuyor.

Arka planda görevini sessiz bir şekilde yapan program yaptığınız işlemleri hiçbir şekilde bölmeden sisteminizi koruyabilmenizi sağlıyor. Keylogger yazılımların bütün sisteminizi ele geçirmesini engelleyebilmek istiyorsanız Anti-Keylogger programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Anti-Keylogger Özellikleri

 • Keylogger önleme
 • Keylogger temizleme
 • Düşük sistem kaynağı tüketimi

Anti-Keylogger Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri