appcola

AppCola İndir

2.4.7.6834    0.0 (0 oy) 1283 İndirilme
  >> AppCola İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
49.68 MB / 2016-12-11
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Masaüstü / Çeşitli
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

AppCola

AppCola, iTunes kullanmadan iPhone cihazlarınızı yönetmenizi sağlayan bir programdır.

iTunes kullanmak istemiyorsanız, iTunes programına ihtiyaç duymadan iPhone cihazınızı yönetebileceğiniz ücretsiz olan AppCola uygulamasını kullanabilirsiniz. Ufak boyutlu olan bu program sayesinde kişi ve mesajlarınızda yönetebilir, zil

seslerinizi değiştirebilir ve ön bellek temizlemesi yapabilirsiniz. Oyun yüklemelerine de izin veren bu program Windows bilgisayarlarınız ile iPhone cihazlarınızı yönetebilmenizi sağlıyor.

Sorunsuz bir şekilde çalışabilen iTunes, sistem kaynaklarını aşırı tükettiği için ve kullanım aşamasında yavaşlayabileceği için AppCola iyi bir iTunes alternatifi olarak ortaya çıkıyor. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz AppCola, iPhone cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız takdirde çalışmaya başlıyor.

Programın cihaza erişim sağlayabilmesi için herhangi bir şekilde jailbreak işlemi yapmanıza da gerek kalmıyor. Ücretsiz ve reklam içermeyen bu program iPhone cihazların iTunes uygulamasına bağımlı olarak çalışmasını tamamen ortadan kaldırıyor.

iPhone içerisinde yer alan bütün uygulamaları ve oyunları yönetebileceğiniz AppCola, uygulama ve oyun güncellemeleri yapabilmenizi de sağlıyor. Bilgisayarınızdaki bütün şarkıları içe aktararak zil sesi yapabilmenizi sağlayan AppCola bu özelliği ile de büyük dikkat çekiyor.

Kişi ve mesajlarınızı yönetirken aynı zamanda iPhone cihazınızı optimize edebileceğiniz AppCola sayesinde iTunes kullanmadan telefonunuz üzerinde tam bir hakimiyet kurabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

AppCola Özellikleri

 • Bilgisayardaki video ve MP3'leri zil sesi yapabilme
 • iPhone oyunları ve uygulamaları üzerinde tam yönetim
 • Kişi ve mesajları yönetebilme

AppCola Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri