aptoide

Aptoide İndir

8.0.0.5    4.3 (8 oy) 11574 İndirilme
  >> Aptoide İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
14.37 MB / 2016-10-20
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet

Aptoide

Aptoide uygulaması sayesinde Android akıllı telefon ve tablet sahipleri yeni uygulamalara daha rahat bir şekilde erişebiliyorlar.

Aptoide, Android işletim sistemi kullanıcılarının yeni uygulamalar keşfedebilmesi ve o uygulamaları en hızlı şekilde güncelleyebilmesi için kullanabilecekleri ücretsiz bir uygulamadır. Google Play üzerinde yer alan kısıtlamalardan dolayı sıkıntı yaşıyorsanız yeni uygulamalara ve güncellemelere bu uygulama üzerinden

daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Google’ın izlediği sıkı yönetim politikaları ve uygulama güncellemelerine zor erişim sağlanabilmesi sebebiyle yaşadığınız sıkıntıları Aptoide uygulaması sayesinde tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. En erken şekilde güncellemelere ulaşabileceğiniz uygulama kategorilere ayrılmış bir şekilde aradığınız tüm uygulamaları sizin önünüze sunuyor.

Aptoide Market’in sıkı bir şekilde denetleniyor olması da Google Play’de karşılaşabileceğiniz alakasız ve kalitesiz uygulamalar ile karşılaşma riskinizi tamamen ortadan kaldırıyor. Android cihazınızda yüklü bulundurduğunuz uygulamaların Aptoide tarafından algılanması güncellemeleri kolay bir şekilde alabilmenizi sağlıyor.

Geçmiş dönemde indirdiğiniz bütün uygulamaların kaldırılması ve yönetilmesini de sağlayan Aptoide’e Facebook hesabınız ile giriş yaparsanız diğer arkadaşlarınızın da kullandığı uygulamaları görebilir ve onların yaptığı işlemleri kendi akışınızda takip edebiliyorsunuz.

Yenilikçi bir Android marketi arıyorsanız kesinlikle Aptoide uygulamasına göz atmanız gerekiyor. Uygulamayı kurarken yabancı kaynaklardan uygulama kurabilme özelliğini aktif etmeniz yeterli olacaktır.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Aptoide Özellikleri

 • Uygulama keşfedebilme
 • Mevcut uygulamaları güncelleyebilme
 • Facebook ile entegre bir biçimde çalışabilme

Aptoide Ekran Görüntüleri

2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri