aTube Catcher

aTube Catcher İndir


 3.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.8.9152 / 20.05 MB
GÜNCELLEME
2017-11-23
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Diego Uscanga
KATEGORİ
Video
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP
apps aTube Catcher
Online video sitelerinden video indirmek için aTube Catcher programını kullanabilirsiniz.
1
2
3
Online video platformlarında gezinirken sevdiğiniz videoları arşivleyebilmek ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kaydedebilmek istiyorsanız aTube Catcher programı sizler için ideal bir program olacaktır. YouTube, MySpace, Dailymotion, Metacafe ve Megavideo gibi yüzlerce farklı platform ile uyumlu olan program aynı zamanda
cep telefonlarınıza uyumlu formatta videolar da indirebilmenizi sağlıyor.

Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan aTube Catcher programını isterseniz sadece MP3 dosyası indirebilmek için de kullanabilirsiniz. Video içeriklerini MP3 ses dosyalarına çevirerek indirebilen aTube Catcher, tamamen kaliteli bir indirme işlemini sizlere sunmaktadır.

Oldukça basit bir arayüze sahip olan aTube Catcher, indirmek istediğiniz videonun URL adresini programın ilgili yerine girmenizden sonra indirme işlemine başlıyor. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta kaydettiğiniz ve inmek üzere olan videonun ses ve görüntü ayarlarını doğru şekilde seçmek.

Varsayılan ayalarda MPEG4 AVI formatında çalışan aTube Catcher aynı zamanda 3GP, AVI, XVID, MP4, MP3, WMA, WMV, GIF, WAV, OGG ve MOV gibi formatları da desteklemektedir. aTube Catcher’ın HD video desteği ve Turbo hızda download özellikleri sayesinde yüksek çözünürlüklü videoları da kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Kullanıcı dostu olarak tanımlanan aTube Catcher programı günümüzde kullanılan en iyi video indirme programları arasında yer alıyor. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle YouTube, Vimeo, Dailymotion ve diğer popüler video siteleri ile uyumlu
check_circle Mobil cihazlar ile entegre çalışabilir
check_circle Türkçe dil desteği
check_circle Ücretsiz
list İLGİLİ YAZILAR