avant-browser

Avant Browser İndir

2016.7    0.0 (0 oy) 839 İndirilme
  >> Avant Browser İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
4.43 MB / 2016-07-12
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / İnternet / Tarayıcılar
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

Avant Browser

Pop-up pencereleri ve flash eklentilerini otomatik engelleyen Avant Browser, güvenilir bir internet deneyimini sizlere sunuyor.

Avant Browser sayesinde aynı anda pek çok farklı web sitesini gezerken, aynı zamanda istenmeyen pop-up reklamlarını ve flash eklentilerini de otomatik olarak engelleyebiliyorsunuz. Kendi içerisinde yer alan entegre temizleyicisi sayesinde kullanıcıların özel bilgilerini ve kalıntılarını ortadan

kaldıran bu tarayıcı, piyasada yer alan tarayıcılara sıkı bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

İçerisindeki arama motorları sayesinde kullananların resim, dosya, şarkı sözü ve haber gibi internette sık aratılan bilgilere daha kolay ulaşabilmesini sağlayan Avant Browser flash, medya, resim, video ve ses gibi ActiveX komponenti dosyalarının yüklenmelerini de engelleyebiliyor. Böylelikle bant genişliğinizi daha verimli ve istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Çevrimiçi profil deposu özelliğine sahip olan program sayesinde çevrimiçi hesaplarınızda sakladığınız tüm bilgilerinize anlık olarak istediğiniz yerden ulaşabiliyorsunuz. RSS/ATOM beslemelerini takip etmenize imkan tanıyan Avant Browser, web sayfalarını gezer gibi favori besleme kaynaklarınızı gezebilme ve yer imi olarak saklayabilme imkanı da tanıyor.

Düşük sistem gereksinimlerine sahip olan Avant Browser, Ajax teknolojisinin sebep olduğu kasılmalar, donmalar ve çökmelere karşı etkili bir koruma sağlayabiliyor. Çok işlemcili yapısı olan tarayıcı sayesinde internet hızınız artarken aynı zamanda işlemcinize de daha az yük bindirmiş oluyorsunuz.

Piyasadaki tarayıcılara sıkı bir alternatif arıyorsanız son derece stabil ve güvenilir olarak çalışmakta olan Avant Browser'ı deneyebilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Avant Browser Özellikleri

 • Pop-up engelleme
 • Flash içerikleri engelleme
 • Kişisel veri güvenliği
 • Türkçe dil desteği

Avant Browser Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri