avira-antivirus

Avira Free Antivirus İndir

15.0.15.125    4.3 (3 oy) 894 İndirilme
  >> Avira Free Antivirus İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
159.74 MB / 2016-06-11
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Güvenlik / Antivirüs
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus programı sayesinde virüsler, truva atları, solucanlar ve zararlı yazılımların tamamına karşı etkili bir güvenlik oluşturabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz geliştirilmiş ve kolay kullanıma sahip bir antivirüs programı arıyorsanız Avira Free Antivirus programını kullanmayı deneyebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Avira Free Antivirus, estetik bir biçimde geliştirilmiş olan

arayüzü ve sürekli olarak güncellenen virüs veritabanı ile tam zamanlı gerçek bir koruma elde edebilmenizi sağlıyor.

Kolay kullanımlı ve gayet net anlaşılabilir bir arayüze sahip olmasından dolayı her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahat bir şekilde çalıştırabileceği Avira Free Antivirus programı karmaşık ayarlar ile uğraşmadan sistem güvenliğinizi sağlayabileceğiniz bir programdır.

Basit bir kurulum işleminden sonra otomatik olarak çalışan ve bilgisayarınızda en üst düzeyde güvenliği sağlayan bu programı kurarken, Windows Güvenlik Duvarı özelliğinizi devre dışı bırakmanızı da sizlere tavsiye ediyoruz.

Güvenlik duvarınızı iptal ederek Avira programı tarafından yine ücretsiz olarak sunulan güvenlik duvarını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz güvenlik duvarınızı aktif bırakarak Windows güvenlik duvarını kullanmaya da devam edebilirsiniz.

Tarama hızı olarak diğer rakiplerine göre daha hızlı bir performans sergileyebilen Avira Free Antivirus bilgisayarınızda yer alan verilerin boyutları ve virüslerin sayısına göre tarama süresinde ufak değişiklikler yaşayabilmektedir. Yerel sürücüleriniz, yerel sabit diskleriniz, çıkarılabilir sürücüleriniz, belgeler gibi pek çok farklı tarama seçeneğini seçerek işlevsel özelliklerden yararlanıp tarama işlemi yapabilirsiniz.

Gerçek zamanlı tarama özelliği ise bilgisayarınızı kullanırken ve özellikle internet üzerinde gezinirken karşılaşabileceğiniz virüslere karşı kendinizi güven altına almanızı sağlar. İnternet sitelerinde yer alan zararlı yazılımları otomatik olarak tespit eden Avira Free Antivirus programı sayesinde internet deneyiminizi kesintisiz ve güvenilir bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı virüs koruma özelliği, sade arayüzü, Türkçe dil desteği ve ücretsiz kullanımı sayesinde en iyi virüs programları arasında yer almayı başaran Avira Free Antivirus, bilgisayarınızın güvenlik konusunda ihtiyacı olabilecek tüm gereksinimleri karşılayabilen bir programdır. E-posta ve web koruması sayesinde zararlı reklamlar ve casus yazılımlardan da korunabileceğiniz Avira Free Antivirus programı sisteminizi de yormadan arka planda çalışabilmektedir.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Avira Free Antivirus Özellikleri

 • Otomatik güncelleme
 • Güncel virüs veri tabanı
 • Ücretsiz kullanım
 • Düşük sistem kaynağı tüketimi

Avira Free Antivirus Ekran Görüntüleri

1
2
3
4
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri