Betternet

Betternet İndir


 4.3 (6 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.5.1 / 16.12 MB
GÜNCELLEME
2016-07-20
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Betternet Technologies Inc.
KATEGORİ
Güvenlik
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/Win10/Win8.1
apps Betternet
Engelli internet sitelerine girebilmek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabilmek istiyorsanız Betternet kullanmaya başlayabilirsiniz.
1
2
3
Betternet adlı program, Windows işletim sistemi kullanıcılarının ücretsiz ve sınırsız bir şekilde VPN hizmetlerinden yararlanabilmesi için geliştirilmektedir. Uygulama sayesinde engelli internet sitelerine girebilirken, aynı zamanda engellenmiş web servislerine de giriş yapabiliyorsunuz. Ortak internet
kullanımının yer aldığı yerlerde de kullanıcı gizliliği ve veri güvenliği de Betternet tarafından üst düzeyde sağlanıyor.

Sade ve kolay bir arayüze sahip olan Betternet, ayrıntılı tasarımlardan ve gereksiz detaylardan uzak bir şekilde tasarlanmıştır. Proxy programlarının karmaşık yapısından uzak olan Betternet programını kurduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey programın arayüzünde yer alan “Connect” tuşuna basmak olacaktır.

Betternet programının en fazla ilgi gören bir diğer özelliği ise ücretsiz olmasına rağmen herhangi bir şekilde reklam içermemesidir. Bu sayede internet üzerinde gezinirken ilgilenmediğiniz reklamlar ile karşılaşmamış olursunuz. Kullanıcılarının ödeme bilgilerini istemeyen, kayıt ve giriş istemeyen Betternet programı limitsiz olarak kullanabileceğiniz bir VPN programıdır.

Ücretsiz, sınırsız ve reklamsız bir VPN deneyimi yaşayabilmek istiyorsanız mutlaka Betternet programına göz atmanızı sizlere tavsiye ediyoruz. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Ücretsiz, hızlı ve reklamsız
check_circle Kişisel veri güvenliği
check_circle Engelli sitelere ve servislere giriş
list İLGİLİ YAZILAR