betternet

Betternet İndir

3.5.1 2154 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Betternet Technologies Inc.
Kategori:
Windows / Güvenlik
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/Win10/Win8.1
Puan:
 5.0 (3 oy)
Boyut / Güncellenme:
16.12 MB / 2016-07-20

Betternet

Engelli internet sitelerine girebilmek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabilmek istiyorsanız Betternet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Betternet adlı program, Windows işletim sistemi kullanıcılarının ücretsiz ve sınırsız bir şekilde VPN hizmetlerinden yararlanabilmesi için geliştirilmektedir. Uygulama sayesinde engelli internet sitelerine girebilirken, aynı zamanda engellenmiş web servislerine de giriş yapabiliyorsunuz. Ortak internet

kullanımının yer aldığı yerlerde de kullanıcı gizliliği ve veri güvenliği de Betternet tarafından üst düzeyde sağlanıyor.

Sade ve kolay bir arayüze sahip olan Betternet, ayrıntılı tasarımlardan ve gereksiz detaylardan uzak bir şekilde tasarlanmıştır. Proxy programlarının karmaşık yapısından uzak olan Betternet programını kurduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey programın arayüzünde yer alan “Connect” tuşuna basmak olacaktır.

Betternet programının en fazla ilgi gören bir diğer özelliği ise ücretsiz olmasına rağmen herhangi bir şekilde reklam içermemesidir. Bu sayede internet üzerinde gezinirken ilgilenmediğiniz reklamlar ile karşılaşmamış olursunuz. Kullanıcılarının ödeme bilgilerini istemeyen, kayıt ve giriş istemeyen Betternet programı limitsiz olarak kullanabileceğiniz bir VPN programıdır.

Ücretsiz, sınırsız ve reklamsız bir VPN deneyimi yaşayabilmek istiyorsanız mutlaka Betternet programına göz atmanızı sizlere tavsiye ediyoruz. 

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Betternet Özellikleri

 • Ücretsiz, hızlı ve reklamsız
 • Kişisel veri güvenliği
 • Engelli sitelere ve servislere giriş

Betternet Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri