Bitdefender Adware Removal Tool

Bitdefender Adware Removal Tool İndir


 4.3 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.1.3.1626 / 46.49 MB
GÜNCELLEME
2016-04-26
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
BitDefender
KATEGORİ
Kötü Amaçlı Yazılım Önleme
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/WinXP/Win10/Win8.1
apps Bitdefender Adware Removal Tool
Windows işletim sisteminizdeki zararlı reklam yazılımlarını ve casusları silmek istiyorsanız Bitdefender Adware Removal Tool ile temizleyebilirsiniz.
1
2
3
Windows işletim sistemi kullanıyorsanız ve güvenlik programları kullanmıyorsanız her ne kadar titiz bir kullanıcı olsanız da sisteminize reklam yazılımları, istenmeyen araç çubukları, tarayıcı eklentileri ve kötü amaçlı yazılımları alıyorsunuz
demektir.

Bu tür durumlarda sisteminizi temizleyebilmek için tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Bitdefender Adware Removal Tool programını sizlere öneriyoruz. Reklam yazılımlarını hızlı bir şekilde yaptığı tarama işleminden sonra tespit eden ve silebilen bu aracı kullanabilmek için kuruluma da ihtiyacınız yoktur.

Bilgisayarınızdaki reklamları görüntüleyen, Google arama motorunda arama yaparken reklamlı web sitelerine yönlendirilmek, verilerinizi toplayarak sisteminizde siz farkında olmadan çalışan zararlı tüm casus yazılımlarını Bitdefender Adware Removal Tool ile temizleyebilirsiniz.

İndirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabileceğiniz küçük boyutlu bu işlevsel araç sayesinde sisteminizi otomatik bir şekilde taratarak tüm zararlı yazılımlardan kurtulabilirsiniz. Zararlı yazılımları kalıcı olarak silebilen Bitdefender Adware Removal Tool programının işlemini tamamlayabilmesi için temizlikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli oluyor.

Windows XP dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemlerinde aktif bir şekilde çalışabilen bu güvenlik aracı yalnızca hızlı bir tarama sonrasında tüm casus yazılımları yok edebiliyor. Sizin isteğiniz dışında bilgisayarınızda çalışan ve sizi rahatsız eden tüm reklamları ortadan kaldırmak istiyorsanız format atmanıza gerek yok.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Zararlı yazılımları temizleyebilme
check_circle Sistem optimize
check_circle Ücretsiz kullanım
check_circle Tarayıcı reklamlarını silebilme
check_circle
list İLGİLİ YAZILAR