bitdefender-adware-removal-tool

Bitdefender Adware Removal Tool İndir

1.1.3.1626 917 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
BitDefender
Kategori:
Windows / Güvenlik / Kötü Amaçlı Yazılım Önleme
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/WinXP/Win10/Win8.1
Puan:
 4.3 (3 oy)
Boyut / Güncellenme:
46.49 MB / 2016-04-26

Bitdefender Adware Removal Tool

Windows işletim sisteminizdeki zararlı reklam yazılımlarını ve casusları silmek istiyorsanız Bitdefender Adware Removal Tool ile temizleyebilirsiniz.

Windows işletim sistemi kullanıyorsanız ve güvenlik programları kullanmıyorsanız her ne kadar titiz bir kullanıcı olsanız da sisteminize reklam yazılımları, istenmeyen araç çubukları, tarayıcı eklentileri ve kötü amaçlı yazılımları alıyorsunuz

demektir.

Bu tür durumlarda sisteminizi temizleyebilmek için tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Bitdefender Adware Removal Tool programını sizlere öneriyoruz. Reklam yazılımlarını hızlı bir şekilde yaptığı tarama işleminden sonra tespit eden ve silebilen bu aracı kullanabilmek için kuruluma da ihtiyacınız yoktur.

Bilgisayarınızdaki reklamları görüntüleyen, Google arama motorunda arama yaparken reklamlı web sitelerine yönlendirilmek, verilerinizi toplayarak sisteminizde siz farkında olmadan çalışan zararlı tüm casus yazılımlarını Bitdefender Adware Removal Tool ile temizleyebilirsiniz.

İndirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabileceğiniz küçük boyutlu bu işlevsel araç sayesinde sisteminizi otomatik bir şekilde taratarak tüm zararlı yazılımlardan kurtulabilirsiniz. Zararlı yazılımları kalıcı olarak silebilen Bitdefender Adware Removal Tool programının işlemini tamamlayabilmesi için temizlikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli oluyor.

Windows XP dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemlerinde aktif bir şekilde çalışabilen bu güvenlik aracı yalnızca hızlı bir tarama sonrasında tüm casus yazılımları yok edebiliyor. Sizin isteğiniz dışında bilgisayarınızda çalışan ve sizi rahatsız eden tüm reklamları ortadan kaldırmak istiyorsanız format atmanıza gerek yok.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Bitdefender Adware Removal Tool Özellikleri

 • Zararlı yazılımları temizleyebilme
 • Sistem optimize
 • Ücretsiz kullanım
 • Tarayıcı reklamlarını silebilme

Bitdefender Adware Removal Tool Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri