bitdefender-antivirus

Bitdefender Antivirus Free İndir

1.0.21.1099    4.3 (3 oy) 1082 İndirilme
  >> Son Sürüm İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
158.41 KB / 2016-04-01
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Güvenlik / Antivirüs
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/Win8.1

Bitdefender Antivirus Free

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Bitdefender'ın antivirüs yazılımı sayesinde gerçek zamanlı sistem koruması elde edebilirsiniz.

Ücretsiz ve kaliteli antivirüs yazılımları arıyorsanız Bitdefender Antivirus Free programını kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın güvenliğini en üst seviyeye çıkartabilecek tüm çözümleri sizlere sunmakta olan bu program sadece tek bir ekran üzerinden bütün arayüzünü kullanabilmenizi sizlere sağlıyor. Karmaşık

antivirüs programlarının arayüzlerinden sıkıldıysanız daha sade ve kullanışlı bir antivirüs programı arıyorsanız Bitdefender Antivirus Free programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde bilgisayarınıza bulaşan zararlı içerikleri engelleyebilen Bitdefender Antivirus Free, böylelikle sisteminize malware, spyware ve trojan gibi zararlı içeriklerin girmesini de engellemiş oluyor. Sisteminize güncel veri tabanı sayesinde yeni virüslerin girmesini de engelleyebilen Bitdefender Antivirus Free, sisteminizi formatlama ve temizlik yapma işlemlerinden sizi kurtarıyor.

Bitdefender Antivirus Free kullanmaya başlamadan önce bilgisayarınıza bulaşmış olan virüsleri de kurulum sırasında tespit ederek kaldırmayı başarabilen bu program temiz ve stabil bir şekilde çalışabilen sistemlerin sahibi olabilmenizi sağlıyor. Sisteminizin tamamını en derin noktalarına kadar tarayabilen Bitdefender Antivirus Free, hızlı bir şekilde tarama işlemi gerçekleştirmektedir. Ayrıca virüs taraması yapılırken sisteminizi kullanmaya da devam edebilirsiniz.

Aktif bir şekilde sisteminizi virüslere karşı kontrol edebilen bu program, mevcut olarak virüs olup olmadığı tam belirlenmemiş olan şüpheli dosyaları da sizlere bildiriyor. Bulut bilişim teknolojilerinden yararlanarak çalışabilen Bitdefender Antivirus Free, kendi bulut sunucularından verileri çekerek anlık olarak kendisini güncelliyor. Böylelikle yeni ortaya çıkmış virüslere karşı dahi etkili bir koruma elde edebiliyorsunuz.

Rootkit olarak adlandırılan zararlı içeriklere karşı anti-rootkit özelliği ile karşı durmayı da bilen bu program internet bağlantınız üzerinden veri akışını sağlayan zararlı yazılımların tamamını engelliyor. Kişisel bilgilerinizi garanti altına alan Bitdefender’ın antivirüs programı tehlikeli web sitelerini ziyaret ettiğiniz zaman da sizi uyarıyor. 

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Bitdefender Antivirus Free Özellikleri

 • Gerçek zamanlı virüs koruması
 • Derin sistem taraması
 • Güncel virüs veri tabanı
 • Anti-Rootkit özelliği

Bitdefender Antivirus Free Ekran Görüntüleri

bt-1
bt-2
bt-3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri