Blippar

Blippar İndir


 5.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.8.14 / 24.03 MB
GÜNCELLEME
2016-12-03
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Blippar
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 2.3.3 ve üzeri
apps Blippar
Dünyaca ünlü Blippar uygulaması Türkiye’de yer alan markaların fırsatlarına da ulaşabileceğiniz bir uygulamadır.
1
2
3
Blippar sayesinde dünyada ve ülkemizde yer alan ünlü markaların kampanyalarına ve yeni fırsatlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 100.000’i aşkın indirme sayısına sahip olan bu uygulamanın Türkçe dil desteği alması ile birlikte artık Türkiye’de yer alan
markalara da rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Blippar logosunun görüldüğü tüm markalarda bu uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı markalar ile özel ilişkiler kurarak kampanyalar düzenleyen Blippar, uygulama üzerinden kampanyalara katılabilme imkanını sizlere sunuyor.

Blippar aynı zamanda sizi eğlendirebilecek ufak oyunları size sunarken size özel hazırlanan videoları ve fragmanları da seyredebilmenizi sağlıyor. 3 boyutlu içeriklerin yer aldığı uygulama içerisinde markaların düzenlediği yarışmalara da katılabilirsiniz.

Özel indirimler ve tarifelere ulaşabileceğiniz Blippar sayesinde neler yaptığınızı Twitter ve Facebook platformlarında da paylaşabilirsiniz. Her gün güncellenen geniş kataloğu ile sizlere güncel kampanyaları en kısa sürede ulaştıran Blippar, eğlenceli bir şekilde markaların fırsatlarını yakından takip edebilmenizi sağlıyor.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle İndirim kampanyalarını takip edebilme
check_circle Türkiye'de yer alan markalara erişim
check_circle Ücretsiz ve kolay kullanım
list İLGİLİ YAZILAR