BluetoothView

BluetoothView İndir


 4.5 (2 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.66 / 52.18 KB
GÜNCELLEME
2017-11-27
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Nir Sofer
KATEGORİ
Araçlar
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows (Tümü)
apps BluetoothView
BluetoothView, arka planda çalışmakta olan Bluetooth aygıtlarının etkinliklerini izler.
1
2
3
BluetoothView, etrafınızdaki Bluetooth cihazlarının tespit edilebilmesi ve etkinliklerinin takip edilebilmesi için geliştirilmiş son derece basit bir kullanıma sahip olan programdır. Sade ve anlaşılabilir arayüzü sayesinde bütün seviyedeki kullanıcılar tarafından kullanılabilen bu program etrafınızdaki
Bluetooth cihazlarını detaylı bir şekilde tarar.

Bluetooth aygıtlarının adresi, aygıtın türü, ilk ve son aktivitelerinin zaman dilimleri gibi tüm bilgileri program üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Programı kullandığınız zaman etrafınızda yeni bir cihaz algılanırsa program size sesli olarak uyarı da gönderebilmektedir.

Windows işletim sisteminde çalışmakta olan program, depolama aygıtlarınızda son derece ufak bir yer kaplamaktadır. Sistem kaynaklarını da en düşük düzeyde kullanmakta olan BluetoothView programı aygıtları izleyebilmek ve tespit edebilmek için ideal programlar arasındadır.

Kolay kullanılabilir bir yapıya sahip olan BluetoothView programını ücretsiz olarak indirip kurduktan sonra kurulum işlemi sonrasında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Programı kullanarak tek bir tıklama sonucunda Bluetooth aygıtlarını izlemeye ve tespit etmeye başlayabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Bluetooth aygıtlarının ilk ve son işlemlerini görüntüleme
check_circle Bluetooth aygıtlarını tanımlama
check_circle Ücretsiz ve kolay kullanım imkanı
list İLGİLİ YAZILAR