bowpad

BowPad İndir

2.2.2    4.0 (1 oy) 284 İndirilme
  >> BowPad İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
1.84 MB / 2017-06-06
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Araçlar
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

BowPad

BowPad ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kod editörüdür.

Programlama ile uğraşan kişilerin genel olarak ortak şikayet ettikleri konulardan birisi de ücretsiz kod editörlerinin yetersiz ve kalitesiz olmasıdır. Bu sebepten dolayı tüm ihtiyaçları karşılayabilecek olan bir kod editörüne sahip olmak isteyenler büyük sıkıntılar yaşayabilmektedir. Tam bu noktada

ortaya çıkan BowPad, işlevsel ve ücretsiz bir kod editörü arayanlara pratik çözümler sunmaktadır.

Farklı programlama dillerine destek sunmakta olan ve açık kaynak kodlu olan BowPad’i kullanarak Java, C / C++, HTML ve JavaScript gibi popüler programlama dillerini kullanabilirsiniz.

Yazmış olduğunuz kodların program tarafından otomatik olarak tanınması ve gerekli tüm sentaks ayarlarının, renklendirmelerinin kodlamalar ile kolay hale gelmesi işinizi daha hızlı ve güvenilir yapabilmenizi sağlıyor.

Sentaks ve öne çıkarma özelliği ile birlikte yorum ekleme, gelişmiş arama seçenekleri, karakter kodlama setleri ve boşlukları sekmelere dönüştürme gibi özelliklere sahip olan BowPad, ücretsiz bir kod editörü arayanlar için ideal bir program oluyor. Kolay algılanabilen arayüzü ve ücretsiz olması sebebiyle ilgi gören BowPad, piyasadaki kod editörleri arasında en iyilerden olmayı başarıyor.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

BowPad Özellikleri

 • Sentaks ayarlama
 • Gelişmiş araç seçenekleri
 • Boşlukları sekmeye çevirebilme

BowPad Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri