BowPad

BowPad İndir


 4.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2.2.2 / 1.84 MB
GÜNCELLEME
2017-06-06
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Stefan Küng
KATEGORİ
Araçlar
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps BowPad
BowPad ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kod editörüdür.
1
2
3
Programlama ile uğraşan kişilerin genel olarak ortak şikayet ettikleri konulardan birisi de ücretsiz kod editörlerinin yetersiz ve kalitesiz olmasıdır. Bu sebepten dolayı tüm ihtiyaçları karşılayabilecek olan bir kod editörüne sahip olmak isteyenler büyük sıkıntılar yaşayabilmektedir. Tam bu noktada
ortaya çıkan BowPad, işlevsel ve ücretsiz bir kod editörü arayanlara pratik çözümler sunmaktadır.

Farklı programlama dillerine destek sunmakta olan ve açık kaynak kodlu olan BowPad’i kullanarak Java, C / C++, HTML ve JavaScript gibi popüler programlama dillerini kullanabilirsiniz.

Yazmış olduğunuz kodların program tarafından otomatik olarak tanınması ve gerekli tüm sentaks ayarlarının, renklendirmelerinin kodlamalar ile kolay hale gelmesi işinizi daha hızlı ve güvenilir yapabilmenizi sağlıyor.

Sentaks ve öne çıkarma özelliği ile birlikte yorum ekleme, gelişmiş arama seçenekleri, karakter kodlama setleri ve boşlukları sekmelere dönüştürme gibi özelliklere sahip olan BowPad, ücretsiz bir kod editörü arayanlar için ideal bir program oluyor. Kolay algılanabilen arayüzü ve ücretsiz olması sebebiyle ilgi gören BowPad, piyasadaki kod editörleri arasında en iyilerden olmayı başarıyor.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Sentaks ayarlama
check_circle Gelişmiş araç seçenekleri
check_circle Boşlukları sekmeye çevirebilme
list İLGİLİ YAZILAR