Chrome Cleanup Tool

Chrome Cleanup Tool İndir


 5.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
6.48.6 / 2.78 MB
GÜNCELLEME
2016-10-31
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Google
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps Chrome Cleanup Tool
Chrome temizleme aracı sayesinde tarayıcınızı ilk günkü haline geri getirebilirsiniz.
1
2
3
Chrome Cleanup Tool programı, Google Chrome internet tarayıcısı kullananların yararlanabileceği bir programdır. İstenmeyen eklentiler ve değiştirdiğiniz ayarları geri getirmek istiyorsanız bu tarayıcı temizleme programı
işinizi görecektir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabileceğiniz Google tarafından geliştirilen bu araç sayesinde tarayıcınıza sizin izniniz dışında müdahale etmeye devam eden tüm eklentilerini ve yazılım sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Chrome Cleanup Tool’u bilgisayarınıza indirdikten sonra Google Chrome tarayıcısının otomatik olarak tarayıcınızı analiz etmesini sağlayabilirsiniz. Analiz işlemi sonrasında tarayıcınız üzerinde ana sayfa değiştiren ve gereksiz şekilde sistem kaynağı tüketen tüm eklentiler kaldırılıyor.

Chrome temizleme aracını sayesinde kilitlenmeye yol açan ve tarayıcınızı yavaşlatan tüm sorunları tespit ederek onlara anlık olarak müdahale edebilirsiniz. Chrome Cleanup Tool’un basit kullanılabilir arayüzü sayesinde tüm işlemleri tek bir tıklama sayesinde yapabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Tarayıcı eklentilerini temizleyebilme
check_circle Google Chrome'u ilk günkü haline getirebilme
check_circle Ayarları sıfırlayabilme
list İLGİLİ YAZILAR