Chromium

Chromium İndir


 5.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
49.0.2570.0 / 94.11 MB
GÜNCELLEME
2016-07-14
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
The Chromium Authors
KATEGORİ
Tarayıcılar
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps Chromium
Chromium, Google Chrome altyapısını oluşturmakta olan açık kaynak kodlu bir tarayıcı projesidir.
1
2
Google Chrome altyapısını oluşturan açık kaynak kodlu Chromium internet tarayıcısı projesi sayesinde daha hızlı, daha güvenilir ve daha stabil bir sürüm ile
internet deneyimi elde edilmesi hedefleniyor.

Dünya çapında geliştiricilerin ilgi gösterdiği bu tarayıcı projesi sürekli olarak geliştirilmeye devam ediyor. Geliştirmeler her zaman teknolojideki gelişmeler ile doğru orantılı olarak şekillendiriliyor. Böylelikle yenilikçi bir tarayıcı ortaya çıkartılmaya çalışılıyor.

Sizler de yenilikçi anlayışa sahip bir tarayıcı arıyorsanız Chromium tarayıcısını deneyebilirsiniz. Google Chrome'un daha sade hali olarak nitelendirilen Chromium, tasarım ve çalışma mekanikleri açısından Chrome tarayıcısına benziyor.

Chromium kullanmaya başladığınız zaman Google Chrome ile birlikte bilgisayarınıza gelen gereksiz eklentileri de engelleyebiliyorsunuz. Ayrıca Google'a veri gönderimi yapan araçlar da Chromium içerisinde yer alıyor. Böylelikle kişisel verilerinizin güvenliğini daha üst düzeye çıkartmış oluyorsunuz.

Alternatif ve yenilikçi bir internet tarayıcısı arıyorsanız Chromium projesine mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Google Chrome tarayıcısında yer alan bütün uzantıları ve kısayolları da Chromium üzerinde kullanmaya devam edebilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Açık kaynak kodlu
check_circle Google Chrome altyapısı
check_circle Gereksiz eklentileri engelleyebilme
check_circle Sadeleştirilmiş Google Chrome arayüzü
list İLGİLİ YAZILAR