chromodo

Chromodo İndir

42.1.2.90    0.0 (0 oy) 599 İndirilme
  >> Chromodo İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
49.49 MB / 2016-12-06
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / İnternet / Tarayıcılar
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Chromodo

Güvenlik firması Comodo tarafından geliştirilen Chromodo tarayıcı, güvenilir olarak kullanabileceğiniz bir tarayıcıdır.

Antivirüs yazılımları ile tanımakta olduğumuz Comodo tarafından geliştirilen Chromodo tarayıcısı, güvenliğin en üst düzeyde olduğu internet tarayıcıları arasında yer alıyor. Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirerek kurabileceğiniz

Chromodo tarayıcısı temel Google Chrome altyapısını oluşturuyor. Chromium üzerine yapılandırılmış olan bu tarayıcı genel anlamda Google Chrome tarayıcısına oldukça benziyor diyebiliriz.

Chromodo internet tarayıcısının Google Chrome internet tarayıcısından farkı ise güvenliğe verdiği önem oluyor. Güvenliğin ön planda tutulduğu tarayıcı online güvenlik aracı olan Comodo Web Inspector ile birlikte sizlere geliyor. Bu özellik sayesinde ise kullandığınız internet siteleri hakkında güvenlik raporları alabiliyorsunuz. Aynı zamanda sitelerin zararlı içeriklere sahip olup olmadığını da anlayabiliyorsunuz.

Chromodo internet tarayıcısı içerisinde yer alan Web Inspector tüm internet sitelerini hızlı bir şekilde analiz ederek güvenilir olup olmadığını size bildiriyor. Bu işlemi yaparken ise asla sistem kaynaklarınızı aşırı tüketmiyor.

Gizli gezintiler yapabilme, indirme geçmişi sayfası ve sayfa ziyaret geçmişi gibi özelliklere de sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca kullanıcı hesaplarınız ile oturum açtığınız zaman gezinti geçmişlerinize göre daha kişisel bir kullanıma sahip olabiliyorsunuz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Chromodo Özellikleri

 • Üst düzey güvenlik
 • Sekme özellikleri
 • Gizli mod gezinebilme

Chromodo Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri