CintaNotes

CintaNotes İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.10 / 4.99 MB
GÜNCELLEME
2017-12-02
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Cinta Software
KATEGORİ
Araçlar
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows (Tümü)
apps CintaNotes
CintaNotes programı acil olarak not almanız gereken programları kaydedebileceğiniz bir programdır.
1
2
3
CintaNotes sayesinde anlık olarak tüm notlarınızı daha sonra kullanabilmek için kenara not alabilirsiniz. Aklınıza gelen bütün detayları ve notlarınızı kaydedebileceğiniz ve etiketleyebileceğiniz işlevsel bir program olan CintaNotes son derece kullanışlı
bir not alma aracıdır.

Kurum gerektirmeyen bu programı isterseniz USB flash disklerinize aktararak da istediğiniz her yerde kullanabilir, notlarınızı gittiğiniz yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Kopyalamak istediğiniz yazıları bir internet sitesinden de seçerek programın arayüzüne atabilirsiniz.

Web sitesi içerisinde gezinirken program arka planda çalışıyor ise “CTRL – F12” kısayolunu kullanarak seçtiğiniz yazıyı otomatik olarak notlarınızın arasına yerleştirebilirsiniz. Bu işlemler için ekstra bir eklenti kurmanıza gerek yok.

Kaydettiğiniz bilgilere erişebilmek ve notlar arasında arama yapabilmek için yazdığınız kelimeleri içeren aramalar yapabiliyorsunuz. Başlık, kaynak adres ya da özel arama seçenekleri sayesinde sayıca fazla olan notlarınız arasından seçim yapabilirsiniz.

Notlarınızı daha organize bir şekilde bir arada tutabilmek için kullanabileceğiniz CintaNotes tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Web sitelerinden otomatik not alabilme
check_circle Ücretsiz ve kolay kullanım
check_circle Geliştirilmiş arama özelliği
list İLGİLİ YAZILAR