comodo-antivirus

Comodo Cloud Antivirus İndir

1.0.379757.116 951 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Comodo
Kategori:
Windows / Güvenlik / Antivirüs
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Puan:
 4.3 (3 oy)
Boyut / Güncellenme:
5.55 MB / 2016-05-13

Comodo Cloud Antivirus

Comodo Cloud Antivirus programı ile gerçek zamanlı sistem koruması elde edebilirsiniz.

Comodo Cloud Antivirus programı, bulut teknolojilerinden yararlanarak bilgisayar kullanıcılarına geniş kapsamlı bir virüs koruması sunmakta olan antivirüs programıdır. Bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu antivirüs programı sayesinde virüs taramaları ve virüs silme işlemleri

gibi klasik özellikleri kullanabilirsiniz.

Bulut teknolojisi ile bu özellikleri birleştiren Comodo Cloud Antivirus programı, virüs tanımlayabilme işlemlerini bulut sistemleri üzerinden yapıyor. Bilgisayarınızda yer alan virüsler bulut veritabanı üzerinde kontrol edilerek sisteminizden uzaklaştırılıyor.

Virüs tabanı çeşitli virüs analiz motorları ile desteklenerek daha da güçlendiriliyor. Böylelikle tek bir virüs analizi teknolojisi yerine farklı virüs analiz araçlarından da yararlanmış oluyorsunuz. Bu durum ise virüsleri daha hızlı tespit ederek sisteminizden uzaklaştırabilmenizi sağlıyor.

Comodo Cloud Antivirus ile bilgisayarınız üzerinde gerçek zamanlı bir koruma elde ederken çevrimdışı ve çevrimiçi tehditlere karşı etkili bir koruma da sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızda yer alan uygulamalar, servisler ve dosyalarınız program üzerinden sürekli olarak analiz edilir. Analiz yapılırken ortaya herhangi bir tehdit çıktığı zaman size uyarı mesajı veriliyor.

Program aynı zamanda herhangi bir dosya veya program açmadan önce onu sandbox sistemi içerisinde çalıştırarak test ediyor. Sandbox içerisindeki dosya ve programların davranışları izlendikten sonra zararlı bir aktivite meydana geliyor ise program dosya ve klasörleri çalıştırmıyor.

Sandbox gibi bir sistemin program içerisinde yer alması tehditlerin tespit edildiği zaman anlık olarak silinmesini sağlıyor. Virüs tanımlama veri tabanını güncellemeniz gerekmeden kullanabileceğiniz program, bulut sistemi üzerinden virüs veri tabanını otomatik olarak güncelliyor. Türkçe arayüze sahip olan Comodo Cloud Antivirus programını ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilir ve sisteminizde üst düzey bir güvenlik sağlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Comodo Cloud Antivirus Özellikleri

 • Sandbox sistemi
 • Güncel virüs veritabanı
 • Sistem kaynaklarını minimum düzeyde tüketim
 • Ücretsiz kullanım imkanı

Comodo Cloud Antivirus Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri