Comodo Cloud Antivirus

Comodo Cloud Antivirus İndir


 4.3 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.0.379757.116 / 5.55 MB
GÜNCELLEME
2016-05-13
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Comodo
KATEGORİ
Antivirüs
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps Comodo Cloud Antivirus
Comodo Cloud Antivirus programı ile gerçek zamanlı sistem koruması elde edebilirsiniz.
1
2
3
Comodo Cloud Antivirus programı, bulut teknolojilerinden yararlanarak bilgisayar kullanıcılarına geniş kapsamlı bir virüs koruması sunmakta olan antivirüs programıdır. Bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu antivirüs programı sayesinde virüs taramaları ve virüs silme işlemleri
gibi klasik özellikleri kullanabilirsiniz.

Bulut teknolojisi ile bu özellikleri birleştiren Comodo Cloud Antivirus programı, virüs tanımlayabilme işlemlerini bulut sistemleri üzerinden yapıyor. Bilgisayarınızda yer alan virüsler bulut veritabanı üzerinde kontrol edilerek sisteminizden uzaklaştırılıyor.

Virüs tabanı çeşitli virüs analiz motorları ile desteklenerek daha da güçlendiriliyor. Böylelikle tek bir virüs analizi teknolojisi yerine farklı virüs analiz araçlarından da yararlanmış oluyorsunuz. Bu durum ise virüsleri daha hızlı tespit ederek sisteminizden uzaklaştırabilmenizi sağlıyor.

Comodo Cloud Antivirus ile bilgisayarınız üzerinde gerçek zamanlı bir koruma elde ederken çevrimdışı ve çevrimiçi tehditlere karşı etkili bir koruma da sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızda yer alan uygulamalar, servisler ve dosyalarınız program üzerinden sürekli olarak analiz edilir. Analiz yapılırken ortaya herhangi bir tehdit çıktığı zaman size uyarı mesajı veriliyor.

Program aynı zamanda herhangi bir dosya veya program açmadan önce onu sandbox sistemi içerisinde çalıştırarak test ediyor. Sandbox içerisindeki dosya ve programların davranışları izlendikten sonra zararlı bir aktivite meydana geliyor ise program dosya ve klasörleri çalıştırmıyor.

Sandbox gibi bir sistemin program içerisinde yer alması tehditlerin tespit edildiği zaman anlık olarak silinmesini sağlıyor. Virüs tanımlama veri tabanını güncellemeniz gerekmeden kullanabileceğiniz program, bulut sistemi üzerinden virüs veri tabanını otomatik olarak güncelliyor. Türkçe arayüze sahip olan Comodo Cloud Antivirus programını ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilir ve sisteminizde üst düzey bir güvenlik sağlayabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Sandbox sistemi
check_circle Güncel virüs veritabanı
check_circle Sistem kaynaklarını minimum düzeyde tüketim
check_circle Ücretsiz kullanım imkanı
list İLGİLİ YAZILAR