CutePDF Writer

CutePDF Writer İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.0.0.8 / 2.70 MB
GÜNCELLEME
2017-01-03
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Acro Software
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
apps CutePDF Writer
CutePDF Writer ile belgelerinizi sisteminize yükleyerek sanal PDF yazıcısından elektronik belge formatı üretebilirsiniz.
1
2
3
Adobe’un elektronik belge formatına dosya çevirmek istiyorsanız CutePDF Writer’ın sunmakta olduğu sanal PDF yazıcı özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu programı kullandığınız zaman yapmanız gereken tek şey PDF olarak kullanmak istediğiniz
dosyayı istediğiniz bir program ile açtıktan sonra “Yazdır” butonuna tıklamak ve CutePDF Writer yazıcısına göndermek olacaktır.

Dönüştürmek istediğiniz dosyanın boyutuna bağlı olarak kısa bir bekleme süresi programda mevcuttur. Örneğin 4 sayfa olan bir Word dosyasını PDF formatına dönüştürmeniz CutePDF Writer ile sadece 5 saniye kadar kısa bir süre sürmektedir.

Türkçe karakter desteği olan CutePDF Writer, bütün Türkçe karakterleri desteklemektedir. CutePDF Writer, PDF dosyalarını çalıştırmak ve o dosyalar üzerinde işlem yapabilmek isteyen herkes için iyi bir alternatiftir. Sık sık PDF dosyaları ile çalışıyorsanız ve çıktı alma işlemi için iyi bir alternatif arıyorsanız CutePDF Writer programını kullanmaya başlayabilirsiniz.