DUMo

DUMo İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2.10.1.59 / 889.18 KB
GÜNCELLEME
2017-08-09
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
KC Softwares
KATEGORİ
Araçlar
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps DUMo
DUMo, bilgisayarınızdaki donanım sürücülerini ve yazılımları otomatik olarak güncelleyebileceğiniz ve hakkında bilgi alabileceğiniz bir programdır.
1
2
DUMo sayesinde bilgisayarınızda yer alan tüm donanım sürücülerini ve yazılım güncellemelerini alabilirsiniz. DUMo, aynı zamanda sizlere bilgisayarınızda yer alan donanımlar hakkında da bilgi vermektedir. Güncel olmayan sürücüleri ve yazılımları otomatik olarak
güncelleyen program son derece işlevsel özelliklere sahiptir.

Bilgisayarınızda yer alan donanım sürücülerinin en son sürümlerine sahip olup olmadığınızdan emin olmak istiyorsanız DUMo ile tarama yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi ve stabil olarak performans alabilmeniz için yararlanabileceğiniz program sistem kaynaklarınızı otomatik olarak taramaktadır.

Tarama işlemi sonrasında kullanmakta olduğunuz sürücülerin ve yazılımların tüm sürümleri kontrol edilir. Kontrolden sonra ise eğer mevcut ise yeni sürücüler hakkında size bilgi mesajı verilir. Program aynı zamanda kendi içerisindeki araçlar sayesinde yazılım ve sürücü güncelleme işlemlerini de otomatik olarak yapabilmektedir.

Yazılım, donanım adı, üreticisi ve sürümün güncel olup olmadığı ile ilgili geniş kapsamlı bilgi veren bu program tek bir pencere üzerinden tüm işlemlerinizi yapabilmenizi sağlar. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Donanım sürücüleri hakkında bilgi
check_circle Sürücü güncelleme
check_circle Donanım marka, model bilgisi
list İLGİLİ YAZILAR