dumo

DUMo İndir

2.10.1.59    0.0 (0 oy) 175 İndirilme
  >> DUMo İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
889.18 KB / 2017-08-09
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Araçlar
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

DUMo

DUMo, bilgisayarınızdaki donanım sürücülerini ve yazılımları otomatik olarak güncelleyebileceğiniz ve hakkında bilgi alabileceğiniz bir programdır.

DUMo sayesinde bilgisayarınızda yer alan tüm donanım sürücülerini ve yazılım güncellemelerini alabilirsiniz. DUMo, aynı zamanda sizlere bilgisayarınızda yer alan donanımlar hakkında da bilgi vermektedir. Güncel olmayan sürücüleri ve yazılımları otomatik olarak

güncelleyen program son derece işlevsel özelliklere sahiptir.

Bilgisayarınızda yer alan donanım sürücülerinin en son sürümlerine sahip olup olmadığınızdan emin olmak istiyorsanız DUMo ile tarama yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi ve stabil olarak performans alabilmeniz için yararlanabileceğiniz program sistem kaynaklarınızı otomatik olarak taramaktadır.

Tarama işlemi sonrasında kullanmakta olduğunuz sürücülerin ve yazılımların tüm sürümleri kontrol edilir. Kontrolden sonra ise eğer mevcut ise yeni sürücüler hakkında size bilgi mesajı verilir. Program aynı zamanda kendi içerisindeki araçlar sayesinde yazılım ve sürücü güncelleme işlemlerini de otomatik olarak yapabilmektedir.

Yazılım, donanım adı, üreticisi ve sürümün güncel olup olmadığı ile ilgili geniş kapsamlı bilgi veren bu program tek bir pencere üzerinden tüm işlemlerinizi yapabilmenizi sağlar. 

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

DUMo Özellikleri

 • Donanım sürücüleri hakkında bilgi
 • Sürücü güncelleme
 • Donanım marka, model bilgisi

DUMo Ekran Görüntüleri

1
2
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri