EagleGet

EagleGet İndir


 5.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2.0.4.26 / 6.66 MB
GÜNCELLEME
2017-11-16
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
EagleGet
KATEGORİ
Dosya İndirme Yöneticileri
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows (Tümü)
apps EagleGet
EagleGet kullandığınız zaman indirmek istediğiniz dosyaları daha düzenli bir şekilde indirebilirsiniz.
1
2
3
EagleGet, dosya indirmek isteyenlerin bu dosyaları bilgisayarına en hızlı şekilde indirebilmesini sağlayan bir indirme yardımcısı programıdır. Bütün kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan EagleGet, dosya transfer hızını arttırabildiği gibi aynı zamanda farklı dosyaları eş zamanlı olarak indirmeye de
imkan tanıyor.

Birden fazla dosyayı parçalara bölerek indirebilen EagleGet, kolay bir şekilde video, müzik, program ve belgeleri indirebilmenizi sağlıyor. Günümüzdeki en popüler tarayıcılar arasında yer alan Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox ile uyumlu olarak çalışabilen EagleGet, aynı zamanda http, FTP, MMS, HTTPS ve RTSP dahil olmak üzere pek çok farklı protokolü destekliyor.

Dosya indirme işlemi yaparken yavaşlıktan şikayetçiyseniz ve indirdiğiniz dosyaları arşivleyebilmek konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız EagleGet kullanmaya başlayabilirsiniz. EagleGet sayesinde dosyaları daha hızlı indirebilir ve tüm dosyaları aynı anda hızlı bir şekilde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Popüler tüm formatları destekleyen EagleGet kullanımı da son derece basittir. İndirme işlemi sonrasında yapacağınız basit kurulumdan sonra tek bir tuş ile programın tüm özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Eşzamanlı dosya indirme
check_circle Hızlı indirme özelliği
check_circle Popüler formatlara ve tarayıcılara destek
list İLGİLİ YAZILAR