efficient-sticky-notes

Efficient Sticky Notes İndir

5.22.525    0.0 (0 oy) 626 İndirilme
  >> Son Sürüm İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
15.23 MB / 2016-11-07
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Masaüstü / Çeşitli
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win95/Win8.1

Efficient Sticky Notes

Efficient Sticky Notes ile Windows masaüstüne yapışkan notlar alabilirsiniz.

Yapışkan kağıtlara not alarak bilgisayarınızın ve çalışma masaınızın etrafına yapıştırmak yerine, Efficient Sticky Notes adlı programı kullanarak Windows masaüstünüzdeki dilediğiniz yere yapışkan notlar

ekleyebilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Böylelikle zamandan tasarruf edebilir ve kağıt masrafından da kurtulmuş olursunuz. 

Efficient Sticky Notes ile alacağınız bütün notlarınızı aynı zamanda özelleştirebilir ve kendinize uygun hale getirebilirsiniz. Farklı arka plan renkleri seçebilme ve farklı yazı renkleri belirleyebilme gibi özellikleri olan program sayesinde aldığınız notları dilerseniz şifreleme özelliği ile koruyabilirsiniz. 

Kendi içerisinde yer alan özel şifreleme sayesinde başka kişilerin erişmesini istemediğiniz bütün notlarınızı güven altında tutabilirsiniz. Ayrıca Efficient Sticky Notes sayesinde notlarınızı gruplar haline getirebilir, önem sırasına göre dizebilir böylelikle yadığınız bütün notların aramalarını kolay bir şekilde yaparak onlara istediğiniz an erişebilirsiniz.

Türkçe dil desteği olan ve son derece kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan Efficient Sticky Notes sayesinde daha düzenli notlar tutmaya başlayabilir ve işlerinizi daha yakından takip ederek hız kazanabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Efficient Sticky Notes Özellikleri

 • Notları özelleştirebilme
 • Notları şifrelemeyebilme
 • Renkli notlar alabilme

Efficient Sticky Notes Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri