emoji-keyboard

Emoji Keyboard İndir

3.9.4    0.0 (0 oy) 1016 İndirilme
  >> Emoji Keyboard İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
32.19 MB / 2016-12-16
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 2.0 ve üzeri

Emoji Keyboard

Emoji Keyboard sayesinde eğlenceli emojilere ulaşabilirsiniz.

Emoji Keyboard, Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir emoji uygulamasıdır. Milyonlarca kişi tarafından indirilen ve kullanılan bu uygulama mesaj yazmayı kolay ve pratik bir hale getiren GO Keyboard

yapımcıları tarafından geliştirilmiştir.

Emoji Keyboard kullanabilmeniz için Android işletim sistemine sahip olmanız ve cihazınızda Go Keyboard’un kurulu olması gerekiyor. Eğer bu uygulamayı kurduysanız ücretsiz olarak Emoji Keyboard’un özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz.

Eski adı ile Smiley olan emojiler eskiden bilgisayarlarda kullanıldığı gibi artık mobil cihazlarda yoğun bir şekilde kullanılıyor. Emoji kullanarak duygularınızı ve düşüncelerinizi daha etkileyici bir şekilde sizler de paylaşabilirsiniz.

800’ü aşkın emojinin yer aldığı bu uygulama sayesinde WhatsApp, SMS ve Gmail gibi uygulamalarınızı daha farklı emojiler kullanarak deneyebilirsiniz. Kategorize edilmiş olan emojiler arasından aradığınız tüm emojileri hızlıca bulabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile daha keyifli sohbetler yapabilmenizi sağlayan Emoji Keyboard uygulaması için GO Keyboard uygulamasını aktif etmeniz yeterli olacaktır. Eğlenceli ve keyifli uygulama sayesinde tüm yakın çevreniz ile daha samimi bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Emoji Keyboard Özellikleri

 • 800+ emoji
 • Gmail, WhatsApp ve SMS uyumu
 • Ücretsiz

Emoji Keyboard Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri