EncryptOnClick

EncryptOnClick İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.6.0.0 / 2.31 MB
GÜNCELLEME
2017-11-30
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
2brightsparks Pte Ltd.
KATEGORİ
Güvenlik
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows (Tümü)
apps EncryptOnClick
EncryptOnClick ile dosyalarınızı güvenli bir şekilde şifreleyebilirsiniz.
1
2
3
EncryptOnClick programını kullandığınız zaman şifreleme ve şifre çözme yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. İzinsiz görüntülenmesini istemediğiniz dosyalarınızın tamamını bu program ile şifreleyerek koruma altına alabilir, dilediğiniz zaman
şifrelerinizi değiştirebilirsiniz.

Program sayesinde istediğiniz şifreleri istediğiniz dosyalara verebilir ve şifrelediğiniz dosyaların şifre özelliklerini tek bir tıklama ile kaldırabilirsiniz. Sizin için değerli ve önemli olan fotoğraf, video ya da doküman dosyalarını EncryptOnClick programı ile basit bir şekilde şifreleyebilirsiniz.

Gelişmiş şifreleme ve şifre çözme yöntemleri kullanmakta olan EncryptOnClick ile isterseniz USB belleklerinizde yer alan dosyaları da şifreleyebilirsiniz. Dosyalarınızı şifreledikten sonra sıkıştırma işlemi yaptığınız durumlarda da şifreniz geçerli olacaktır.

Günümüzde güvenliğin önemi giderek artmaya başladığı için sizler de dosyalarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz bir program arıyor olabilirsiniz. EncryptOnClick programı tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta olan bir programdır.

Birden fazla dosyayı aynı anda şifreleyebileceğiniz EncryptOnClick programı sayesinde dosyalarınız o dosyaların şifresini bilmeyenler tarafından asla açılamaz ve görüntülenemez. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Birden fazla dosya şifreleme
check_circle Şifrelenen dosyaların şifresini kaldırabilme
check_circle USB bellekteki dosyaları şifreleyebilme
list İLGİLİ YAZILAR