epic-pen

Epic Pen İndir

3.5 16146 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Epic Pen
Kategori:
Windows / Masaüstü / Çeşitli
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Puan:
 4.2 (53 oy)
Boyut / Güncellenme:
5.60 MB / 2017-08-02

Epic Pen

Epic Pen Akıllı Tahta uygulaması sayesinde Windows üzerinde çizim yapabilirsiniz.

Epic Pen programı, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir akıllı tahta çizim programıdır. Fakat bu programı diğer çizim programlarından ayıran en önemli özellik Windows üzerinde çizim yapabilme özelliğidir. Kendi arayüzünü kullanmak yerine bilgisayarınızda açık olan herhangi bir programın arayüzünü kullanan Epic Pen sayesinde açık olan tüm Windows programları üzerinde çizim yapabiliyorsunuz. Böylelikle başka birisine göstermek istediğiniz bölgeleri işaretleyerek ve üzerine çizim yaparak daha kolay bir şekilde göstermeyi başarabiliyorsunuz.

Çizim yapabilmeniz için kalem ve highlighter gibi araçları sizlere sunmakta olan Epic Pen, aynı zamanda istediğiniz rengi seçebilmenizi de sağlıyor. Böylelikle farklı alanları boyarken farklı renkler kullanarak çizimlerin birbirine karışmasını engelleyebiliyorsunuz. Hatalı olarak boyadığınız bir bölüm mevcut ise silgi aracını kullanarak bu alanları silebiliyor ve temizleyebiliyorsunuz.

Çalışma esnasında sistem kaynaklarını etkili bir şekilde kullanmakta olan bu program düşük sistem kaynağı kullandığı için herhangi bir şekilde sisteminizi kastırmıyor. Kurum sırasında da sadece birkaç tıklama ile başarılı bir kurulum yaratabiliyorsunuz.

Ekranınız üzerinde yer alan çizimleri saklayabilmek video veya resim olarak kaydetmek istediğiniz zaman ekran görüntüsü alarak çizimlerinizi saklayabilirsiniz. 

 • Site Yorumları (17)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • brenna paris harika ama exessa
  FGDVCYOZGAT TEŞEKKÜRLER
  naapcanankara bu indirelebiliyormu ya indirilenlere girdim gözükmüyo geçmişe baktm epic pen indiriliyor yazıyor choreme den de baktım gene gözükmüyo virüslümü acaba korkmaya başladım
  YÖNETİCİTürkiye Merhaba değerli kullanıcımız, Programda virüs olması söz konusu olamaz, çünkü her yazılım antivirüs testinden geçip öyle yükleniyor siteye. Tarayıcınız dosyayı şüpheli bulmuş olabilir, fakat genelde bu şüpheler yersiz oluyor. Size Sakla ya da Sil seçeneğini sunmuş olması gerekiyor. Sitede yer alan programların tamamı orijinal sitelerinden indirilip sonsurume yüklenmektedir.
  defneturgutlu çok güzel
  nisaistanbul akıllı tahtamızda var ben de indirmelimiyim
  betül şahintokat yaa çok iğrenç
  pandoraçanakkale açılmıyor dogrusu indiremiyorum
  isimsizsanane aynn bende korkuyorum virüs falan var mı diye .
  YÖNETİCİTürkiye Programlarımızın hiç birinde virüs bulunmamaktadır, gönül rahatlığıyşa indirebilirsiniz.
  ayldztm askerleriistanbul evet virüs bu sitelerde çok fazla trojen bulaşma olasılığı var ve trojen çok güçlü bir virüs sonunda .bat olanları indirmeyin ve üretici seçeneğinde olması lazım dikkat edin bilgisayarınızdan kart bilgilerinizi girmeyin *ayyıldztm+
  sananeantalya bilgisayar bozulacaktı yav
  leylaadana Bence gayet başarılı
  esragebze ben indiremiyorum
  demet ankara ben indirdim iyi oldu bir ogretmenim bence iyi şey
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Epic Pen Özellikleri

 • Windows uygulamaları üzerine çizim yapabilme
 • Farklı renk seçenekleri
 • Kalem seçenekleri

Epic Pen Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri