Epic Pen

Epic Pen İndir


 4.0 (361 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.5 / 5.60 MB
GÜNCELLEME
2017-08-02
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Epic Pen
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
apps Epic Pen
Epic Pen Akıllı Tahta uygulaması sayesinde Windows üzerinde çizim yapabilirsiniz.
1
2
3
Epic Pen programı, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir akıllı tahta çizim programıdır. Fakat bu programı diğer çizim programlarından ayıran en önemli özellik Windows üzerinde çizim yapabilme özelliğidir. Kendi arayüzünü kullanmak yerine bilgisayarınızda açık olan herhangi bir programın arayüzünü kullanan Epic Pen sayesinde açık olan tüm Windows programları üzerinde çizim yapabiliyorsunuz. Böylelikle başka birisine göstermek istediğiniz bölgeleri işaretleyerek ve üzerine çizim yaparak daha kolay bir şekilde göstermeyi başarabiliyorsunuz.

Çizim yapabilmeniz için kalem ve highlighter gibi araçları sizlere sunmakta olan Epic Pen, aynı zamanda istediğiniz rengi seçebilmenizi de sağlıyor. Böylelikle farklı alanları boyarken farklı renkler kullanarak çizimlerin birbirine karışmasını engelleyebiliyorsunuz. Hatalı olarak boyadığınız bir bölüm mevcut ise silgi aracını kullanarak bu alanları silebiliyor ve temizleyebiliyorsunuz.

Çalışma esnasında sistem kaynaklarını etkili bir şekilde kullanmakta olan bu program düşük sistem kaynağı kullandığı için herhangi bir şekilde sisteminizi kastırmıyor. Kurum sırasında da sadece birkaç tıklama ile başarılı bir kurulum yaratabiliyorsunuz.

Ekranınız üzerinde yer alan çizimleri saklayabilmek video veya resim olarak kaydetmek istediğiniz zaman ekran görüntüsü alarak çizimlerinizi saklayabilirsiniz. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Windows uygulamaları üzerine çizim yapabilme
check_circle Farklı renk seçenekleri
check_circle Kalem seçenekleri
list İLGİLİ YAZILAR