ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus İndir


 4.5 (4 oy)
SÜRÜM / BOYUT
9.0 / 2.85 MB
GÜNCELLEME
2016-03-30
LİSANS / DİL
Deneme Sürümü / Türkçe
ÜRETCİCİ
ESET
KATEGORİ
Antivirüs
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps ESET NOD32 Antivirus
Virüsler ve zararlı yazılımları temizleyebilen ESET NOD32 Antivirüs, gerçek zamanlı sistem koruması elde etmenizi de sağlar.
eset-1
eset-2
eset-3
Virüs temizleme programları arasında sistem kaynaklarını en az tüketen ESET NOD32 Antivirüs programı, bilgisayarınıza bulaşmış olan virüs ve kötü amaçlı yazılımları kolay bir şekilde temizleyebilen başarılı ve etkili bir programdır. 

Bilgisayarınızdaki virüsleri temizleyebilen bu program aynı zamanda internet üzerinde gezinirken sisteminize gelebilecek zararlı saldırılara karşı da sizi koruma altına alır. 

Gerçek zamanlı koruma sistemi sayesinde sisteminizi takip etmeyi bir an olsun bırakmayan ESET NOD32 Antivirüs programı özellikle Java tabanlı uygulamaların sistemlere yaptığı saldırıları engelleyebilme konusunda oldukça başarılıdır. 

Gelişmiş bellek tarayıcısı özelliği sayesinde internet tarayıcınıza yerleşen ve ana sayfanızı değiştiren kötü amaçlı yazılımları da teslim eden ESET NOD32 Antivirüs programı truva atları, rootkitler, spyware ve solucan türündeki kötü amaçlı yazılımların tamamına karşı etkili koruma sağlar.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Sistem performansını düşürmeden aktif sistem koruması
check_circle Gerçek zamanlı koruma
check_circle Türkçe dil desteği
check_circle Güncelleme
list İLGİLİ YAZILAR