Everest

Everest İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
5.92.4300 / 47.30 MB
GÜNCELLEME
2017-10-27
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
FinalWire Ltd
KATEGORİ
Sistem Araçları
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7
apps Everest
Everest kullanarak bilgisayarınızdaki donanımlar ve yazılımlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
1
2
3
Everest programı sayesinde bilgisayarınızda yer alan tüm donanım ve yazılımlar hakkında geniş kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sisteminizi baştan aşağıya tarayan program aynı zamanda tarama sonuçlarını sizlere HTML formatında rapor olarak da 
sunabilmektedir.

Bilgisayarınızda hangi donanımların ve yazılımların yüklü olduğunu bilmiyorsanız ve sisteminiz hakkında geniş kapsamlı bir bilgiye ihtiyacınız var ise Everest kullanmayı deneyebilirsiniz.

Özellikle sürücü problemi yaşayan kişiler için ideal bir program olarak ortaya çıkan Everest, tüm tarama bilgileri üzerinde tam hakimiyet kurmanızı sağlıyor. Tarama sonrasında sizlere sunulmakta olan raporları dilerseniz e-mail olarak da dilediğiniz adrese gönderebilirsiniz.

Yazılım ve donanımlar hakkında bilgi aldıktan sonra sisteminize uygun olan yazılımları ve sürücüleri yüklemeye başlayabilirsiniz. Everest aynı zamanda sistem testi yapabilme imkanını da sizlere sunmaktadır.

Sisteminizin performansını test edebileceğiniz Everest, sizlere bilgisayarınız hakkında detaylı bilgi vermektedir. Bu bilgiler doğrultusunda sisteminizi upgrade edebilir ya da ilgili sürücü güncellemelerini yapmaya başlayabilirsiniz. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Sistem bilgisi
check_circle Test logları oluşturabilme
check_circle Donanım ve yazılım bilgileri
list İLGİLİ YAZILAR