exaradyo

EXARadyo İndir

3.2    0.0 (0 oy) 152 İndirilme
  >> EXARadyo İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
2.68 MB / 2017-10-08
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Müzik
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)

EXARadyo

EXARadyo sayesinde favori radyo kanallarınızı yüksek kalitede dinleyebilirsiniz.

EXAradyo bilgisayarınız üzerinden online bir şekilde radyo dinleme imkanını sizlere sunmakta olan ve tamamen ücretsiz olan bir radyo programıdır. Türkçe olarak geliştirilen bu program yüzlerce farklı radyo kanalını dinleyicileri ile buluşturmaktadır.

Modern ve kolay anlaşılabilir bir arayüz tasarımına sahip olan EXARadyo’yu ilk bakışta Winamp programına benzetebilirsiniz. Daha önce efsanevi programlardan olan Winamp programını kullandıysanız bu programı da basit bir şekilde kullanmaya zorlanmadan sizler de başlayabilirsiniz.

Yüzlerce radyo kanalını yayın türlerine ve tarzlarına göre ayırt eden bu program içerisinde arabesk, genel, islami, klasik, pop, rock, hiphop ve rap kanallarını bularak sevdiğiniz müzikleri dinlemeye başlayabilirsiniz.

Radyo kanallarında çalmakta olan tüm şarkılara ait bilgileri anlık olarak görüntüleyebileceğiniz program sayesinde dinlediğiniz ve sevdiğiniz şarkıları arkadaşlarınız ile de paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz radyo programlarının bir arada yer aldığı programı ücretsiz olarak süresiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Radyo kanallarını dinleyebileceğiniz bir program arıyorsanız EXARadyo’yu size tavsiye ediyoruz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

EXARadyo Özellikleri

 • Yerli ve yabancı kanallar
 • Şarkı bilgileri
 • Ücretsiz

EXARadyo Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri