facebook

Facebook İndir

61.0 Alpha    3.9 (16 oy) 22719 İndirilme
  >> Facebook İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
32.58 MB / 2016-01-12
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Mobil
İşletim Sistemi:
Android

Facebook

Dünyanın en büyük sosyal ağ platformunda yerinizi almak için Facebook Android uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Facebook ilk çıktığı dönemlerde öğrencileri ve genç kesimi hedefleyen bir sosyal paylaşım platformuydu. İnsanların dikkatini kısa bir sürede çekmeyi başaran Facebook, elde ettiği bu büyük başarısından sonra hedef kitlesini genişletmeye karar vererek yediden yetmişe tüm kullanıcılara hitap etmeye başladı. Çevrimiçi büyük bir platform halini alan Facebook

günümüzde kişisel kullanımlar başta olmak üzere iş dünyasında da kullanılabilen bir platform haline geldi.

Kurumsal firmaların bile artık kendi özel sayfaları ile yer aldıkları ve müşterilerine ürün ve hizmetlerini tanıttıkları Facebook’ta yer almak için pek çok farklı sebebiniz bulunuyor. Android işletim sistemine sahip olan pek çok cihaz içerisinde de ön yüklü olarak gelen Facebook ile yapabilecekleriniz neredeyse sınırsız diyebiliriz.

Facebook Genel Özellikleri

- Facebook kullandığınız zaman fotoğraflarınızı tüm arkadaş listenizdeki kişiler ile paylaşabilirsiniz.
- Anlık mesajlaşma özelliği oldukça hızlı ve pratik olan Facebook sayesinde çevreniz ile olan iletişiminizi kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
- İlgi alanlarınız ve hobileriniz ile ilgili içeriklere yer veren sayfaları takip ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
- Arkadaşlarınız ile bağlantınızı sağlarken aynı zamanda eski arkadaşlarınıza da Facebook üzerinden ulaşabilirsiniz.
- İnsanların sizi daha iyi tanıyabilmeleri ve hakkınızda genel bir fikir edinebilmeleri için profilinizi dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.
- Profesyonel ve akademik alanlardaki başarılarınızı Facebook’ta sergileyerek kurumsal duruşunuzu dışarıya yansıtabilirsiniz.
- Çalıştığınız iş yerindeki toplantı ve buluşmalarınızı organize edebilir veya bu tür aktiviteleri kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Temel olarak bu tür özelliklerinden yararlanabileceğiniz Facebook platformu aynı zamanda video paylaşımı konusunda da son günlerde birtakım değişiklikler yapmaya başlamıştır. Profil fotoğraflarını video formatında koyabileceğiniz Facebook’un bu özelliği daha interaktif profiller için ideal bir çözüm olarak görülüyor.

Gizlilik konusunda ise Facebook, sosyal medya platformları arasında en güvenilir olanlarından oluyor. Kişisel profilinize ait olan “Gizlilik Ayarları” kısmından detaylı bir şekilde tüm güvenliğinizi ve gizliliğinizi dilediğiniz şekilde organize edebilirsiniz. Paylaştığınız bir iletinin kimler tarafından görülebileceğini veya bir fotoğrafın kimler tarafından görülebileceğini isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Android işletim sisteminde oldukça stabil bir şekilde çalışmakta olan Facebook, sisteminizi yormadan ve kaynaklarınızı tüketmeden çalışabilen bir uygulamaya sahiptir. Masaüstü sürümünden daha pratik ve işlevsel bir hale getirilen Android Facebook sürümünü cihazlarınıza kullanarak 7 gün 24 saat boyunca arkadaşlarınız ile kesintisiz iletişim kurabilir ve gündemdeki haberleri takip edebilirsiniz.

Bu özellikler dışında Facebook’un son yıllarda dijital reklam çalışmalarında da yer alıyor olmasından faydalanabilirsiniz. İşletmenizin kurumsal Facebook sayfalarını oluşturarak hedef kitlenize yönelik reklam çalışmaları yapabilirsiniz. Bu tür reklam çalışmaları sayesinde hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi tanıtırken, potansiyel yeni hedef kitlenize de ulaşmayı başarabilirsiniz. Böylelikle firmanızın kurumsal prestijini yükseltebilir ve satışlarınızı yükseltebilirsiniz.

Sosyal medya kullanmayı seviyorsanız ve farklı platformlarda ayrı üyelikleriniz var ise bu hesaplarınızı Facebook hesabınız ile bağlantılayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (4)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • ERHAN KARACASİVAS MÜTHİŞ
  ERHAN KARACASİVAS MÜTHİŞ
  GülayGiresun Uzundere Gümbet köyünde oturuyorum hocaların Facebook'tan paylaşmak ve aile ile görüşmek sağlamaktan dolayı
  Elxan MurzeBaku dosdlarla paylawmaq isteyirem
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Facebook Özellikleri

 • Sesli ve görüntülü iletişim
 • Kişiselleştirilebilir profil seçenekleri
 • Video, ses ve yazılı içerik paylaşımı
 • Detaylandırılmış gizlilik ayarları

Facebook Ekran Görüntüleri

facebook-1
facebook-2
facebook-3
facebook-4

Facebook ile ilgili Yazılar

Facebook Etiketleri
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri