facebook-hello

Facebook Hello İndir

4.0.0.0.0    0.0 (0 oy) 931 İndirilme
  >> Facebook Hello İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
9.30 MB / 2016-12-24
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android

Facebook Hello

Facebook Hello, Messenger ile entegre şekilde çalışan bir uygulamadır.

Facebook Hello, Facebook tarafından Android işletim sistemi kullanıcılarına özel olarak sunulan bir iletişim uygulamasıdır. Facebook Messenger ile birlikte çalışabilen bu uygulamayı Android telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip

kullanabilirsiniz.

Uygulamadaki temel amaç telefonun varsayılan arama uygulaması yerine geçerek Facebook’ta yer alan arkadaşlarınız ile internet üzerinden arama yapabilmenizi sağlamaktır. Mesaj göndermeyi de destekleyen uygulama son derece pratik bir kullanıma sahiptir.

Android platformuna özel olarak karşımıza çıkan Hello uygulaması, Facebook arkadaşlarınız arasında yer alanların profillerinde telefon numaraları ekli ise tümünü karşınıza getiriyor. Böylelikle onlarla kolay bir şekilde iletişime geçebiliyorsunuz. İstediğiniz aramaları engelleyebilme, arayan kişileri görebilme ve diğer kişilerin rahatsız edici olarak tanımladığı numaraları da otomatik olarak engelleyebilme imkanına sahipsiniz.

Tek bir dokunuş ile Facebook kişi listenizdeki profillere ve sayfalarına da göz atabileceğiniz Hello, telefon rehberinizdeki kişileri düzenleyebildiğiniz gibi tüm kişilerinizi düzenleyebilmenizi sağlıyor. Ayrıca Messenger uygulaması ile entegre olduğundan dolayı sesli ve yazılı olarak da mesajlaşma imkanlarına erişebiliyorsunuz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Facebook Hello Özellikleri

 • Facebook Messenger ile entegre
 • Kişi listenize erişim
 • Mesajlaşma ve arama

Facebook Hello Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri