facebook-lite

Facebook Lite İndir

17.0.0.5.130    4.1 (12 oy) 14763 İndirilme
  >> Facebook Lite İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
1.15 MB / 2016-09-29
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 2.2 ve üzeri

Facebook Lite

Veri kullanımını daha aza indirebilen Facebook Lite ile internet paketinizi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mobil cihazlar ile yapılan aktiviteler son yıllarda giderek daha fazla veri tüketmeye başlıyor. Sosyal medya platformlarını takip etmek bile kullandığınız internet paketinizin büyük bir kısmını tüketmeye yetiyor. Kontrolsüz bir şekilde mobil internet kullandığınız zaman en ufak aktivitelerin bile internet paketinizin zamansız

bir şekilde tükenmesine yol açabilirsiniz.

Android işletim sistemleri için tasarlanan Facebook Lite uygulaması sayesinde Facebook kullandığınız zaman verilerinizin kontrolsüz bir şekilde aşırı tüketilmesinin önüne geçebiliyorsunuz. Adından da anlayabileceğiniz üzere Facebook Lite uygulaması normal Facebook uygulamasının hafifletilmiş bir halidir.

Uygulamanın en önemli avantajı internet paketinizin üzerine binmekte olan yükü hafifletmesi ve bu özelliğini sizlere sunarken Facebook deneyiminizi olumsuz yönde etkilememesi oluyor. Uygulamayı kullandığınız zaman normal Facebook uygulaması ile yaptığınız tüm aktiviteleri yapmaya devam edebiliyorsunuz.

Fotoğraf, video ve zaman tüneli gibi özelliklerin tamamı Facebook Lite ile görüntülenebiliyor. Facebook Lite’in temel özellikleri arasında hızlı bir şekilde Facebook’u yükleyebilmesi ve bunu yaparken veri transferini de minimum seviyelere indirmesi yer alıyor. Facebook hesabınızı gün içerisinde mobil cihazınızdan sürekli olarak takip ediyorsanız Facebook Lite kullanarak veri kullanımını en az seviyelere indirebilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Facebook Lite Özellikleri

 • Fotoğraf, video, zaman tüneli ve tüm özellikler
 • Minimum veri tüketimi
 • Ücretsiz kullanım imkanı

Facebook Lite Ekran Görüntüleri

1
2
3

Facebook Lite ile ilgili Yazılar

Facebook Lite Etiketleri
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri