facebook-messenger

Facebook Messenger İndir

90.0.0.14.70    4.0 (25 oy) 4945 İndirilme
  >> Facebook Messenger İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
50.80 MB / 2016-10-04
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 2.2 ve üstü

Facebook Messenger

Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger ile çevrimiçi olarak arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz.

Facebook tarafından son yıllarda sürekli geliştirilmeye devam edilen Facebook Messenger uygulaması Android kullanıcılarının iletişim ihtiyacının büyük bir kısmını karşılayabiliyor. Facebook uygulamasını açmanıza gerek kalmadan Facebook’taki arkadaşlarınız ile mesajlaşabileceğiniz Facebook Messenger ile nerede olursanız

olun çevreniz ile iletişim halinde olabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Facebook Messenger Android uygulamasını 3G veya dilerseniz Wi-Fi bağlantısı ile kullanabilirsiniz. Sade bir arayüze sahip olan Facebook Messenger ile sevdiklerinizle mesajlaşırken aynı zamanda sesli mesajlar gönderebilir, sesli arama yapabilir ve fotoğraf ya da video gönderebilirsiniz.

Facebook hesabınız ile giriş yaptıktan sonra herhangi bir şekilde Facebook uygulamasını açmanıza gerek bırakmayan Messenger uygulaması sayesinde telefon rehberinizdeki kişileri de senkronize edebilirsiniz. Facebook hesabı ile giriş yapmak istemeyen kullanıcılar telefon numaraları üzerinden de Facebook Messenger uygulamasını kullanabilirler.

Telefon ve tablet bilgisayarınızdaki tüm kişiler otomatik olarak Facebook Messenger uygulaması ile senkronize edilmektedir. Messenger simgesini yanında gördüğünüz tüm kişiler ile uygulama üzerinden dilediğiniz şekilde sohbet edebilirsiniz.

Grup konuşmasına da imkan tanıyan Facebook Messenger, Facebook arkadaşlarınız dışında rehberinizde uygulamayı kullanan fakat Facebook’ta arkadaşınız olmayan kişiler ile de mesajlaşabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Telefon numaranızı girerek kolay ve hızlı bir şekilde arkadaşlarınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bildirim desteği, sohbet içerisinde sticker kullanımı, mesajların okunup okunmadığının belli olması, sık mesajlaşılan kişileri gösterebilmesi ve kişilere kolay erişim sayesinde bir numara olan Facebook Messenger ile sohbet etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Facebook Messenger Özellikleri

 • Fotoğraf, video ve GIF paylaşımı
 • Emoji ve sticker kullanımı
 • Sesli ve görüntülü arama

Facebook Messenger Ekran Görüntüleri

1
2
3
4

Facebook Messenger ile ilgili Yazılar

Facebook Messenger Etiketleri
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri