folder-lock

Folder Lock İndir

7.6.0    4.5 (4 oy) 968 İndirilme
  >> Folder Lock İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
8.68 MB / 2016-05-05
Lisans / Dil:
Deneme Sürümü / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Güvenlik
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

Folder Lock

Folder Lock kullanarak kişisel dosyalarınızı ve klasörlerinizi şifrelemeye başlayabilirsiniz.

Folder Lock dosyalarınıza şifre koruması koyabileceğiniz ve dosyalarınızı tamamen gizlemenizi sağlayabilen, istediğiniz sayıdaki klasörlere şifre koyabileceğiniz, sürücü, dosya, resim ve herhangi bir dokümanı şifreleyebileceğiniz geliştirilmiş

bir dosya güvenliği programıdır.

Saniyeler içerisinde basit bir şekilde dosyalarınızı koruma altına alabileceğiniz Folder Lock sayesinde kilitlemiş olduğunuz dosyalarınız silinemez, yeniden adı değiştirilemez ve taşınmaz duruma gelmektedir. Ayrıca Folder Lock ile şifrelenen dosyalar gizli ve erişilemez duruma da gelmektedir.

Güvenli bir şekilde dosyalarınızı ve klasörlerinizi kilitleyebileceğiniz Folder Lock sayesinde isterseniz dosyalarınızı karıştırabilir ve tekrar şifreleyebilirsiniz. Hızlı ve kolay kullanılabilir olan Folder Lock dosya güvenliği konusunda aradığınız tüm özellikleri sizlere sunmaktadır.

Tamamen taşınabilir özelliklere sahip olan Folder Lock sayesinde USB bellekleriniz, harici hard diskleriniz ve CD-DVD gibi medyalarınızdaki özel dosyalarınızı da şifreleyerek kilitleyebilirsiniz. Programın yeni sürümünde yer alan online veri yedekleme özelliği ise şifrelediğiniz verilerinizin yedeğini almanızı sağlıyor.

Oldukça basit bir arayüze sahip olan program ile şifrelediğiniz dosyalarınızı Windows ve DOS ortamlarında bile silemiyorsunuz. Böylelikle şifre girilmeden dosyaların silinmesi işlemi kesinlikle mümkün olmuyor ve güvenliğinizi en üst seviyede sağlamış oluyorsunuz.

Stealth Mode (Hayalet Modu) sayesinde hackerların saldırılarının görütülenmesi, paylaşılmış klasörler, otomatik bilgisayar kapatma, dosya parçalama ve Windows Gezgini Menü desteği gibi pek çok farklı özellikten yararlanabiliyorsunuz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Folder Lock Özellikleri

 • Dosya şifreleme
 • Online yedekleme
 • Güvenli mod
 • USB, CD ve DVD şifreleme
 • Sanal cüzdan

Folder Lock Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri