Fotor

Fotor İndir


 5.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2.0.2 / 58.01 MB
GÜNCELLEME
2016-12-17
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Everimaging Ltd.
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP
apps Fotor
Fotor sayesinde resimlerinizi ve fotoğraflarınızı geliştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.
1
2
3
Fotor, sevdiğiniz tüm resim ve fotoğraflarınız üzerinde oynayabilmenizi sağlayan bir programdır. Son derece gelişmiş özelliklere sahip olan
Fotor, Photoshop programına iyi bir alternatiftir.

Kontrast ve parlaklık gibi görüntü parametrelerini düzenleyebilmeniz için kendi içerisinde birbirinden farklı araçlar barındıran Fotor, resim ve fotoğraf editleme işlemlerinizi hızlıca yapabilmenizi sağlar.

Fotoğraflarınız ve resimlerinizde belirlediğiniz tüm bölümleri kesebileceğiniz, bulanık hale getirebileceğiniz ve istediğiniz metinleri ekleyebileceğiniz Fotor ile farklı renk efektlerini kullanabilir ve çerçeveler ekleyerek onları daha farklı hale getirebilirsiniz.

Kendi resim arşivleriniz için mükemmel işler ortaya koyabileceğiniz Fotor ile tüm bu işlemleri pratik bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Programın en iyi özellikleri ise kendisine özgü olan kolajları ve kolay bir şekilde kolaj hazırlayabilmesidir.

Harika fotoğraflar elde etmek istiyorsanız kullanımı son derece basit olan Fotor programını mutlaka masaüstü bilgisayarınızda denemenizi tavsiye ederiz.