google-allo

Google Allo İndir

3.0.006    0.0 (0 oy) 544 İndirilme
  >> Google Allo İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
17.93 MB / 2016-12-01
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android

Google Allo

Mesajlaşma uygulamalarına iyi bir alternatif arıyorsanız Google Allo’yu deneyebilirsiniz.

Google Allo, aynı WhatsApp uygulamasında olduğu gibi rehberinizde yer alan kişiler ile mesajlaşabileceğiniz bir uygulamadır. Google tarafından geliştirilen bu uygulama sohbet ederken ihtiyacınız olabilecek bilgilere sohbetten ayrılmadan ulaşabilmenizi de

sağlamaktadır.

Google asistanı ile birlikte tek bile yazmadan mesajlaşabilmenizi sağlayan akıllı yanıt sistemi aynı zamanda fotoğraflarınıza çizim yapabilme, gizli modda sohbet edebilme gibi özellikleri de sizlere sunuyor. Bu özellikleri ile piyasadaki mesajlaşma uygulamalarından sıyrılmayı başaran Google Allo, telefon numaranız ile giriş yaparak kullanmaya başlayabileceğiniz bir uygulamadır.

Android platformu için indirilebilir durumda olan uygulamanın en önemli özelliği ise akıllı yanıt sistemi oluyor. Bu sistem sayesinde sohbetlerinizi yaparken yazdıklarınızı da aynı anda takip ederek tek bir kelimeye bile dokunmadan yanıtlarınızı verebiliyorsunuz. Ayrıca önerilen fotoğraflar için de aynı özellikler sunuluyor.

Google’ın bütün hizmetlerinde olduğu gibi son derece basit ve sade bir arayüz ile gelen bu uygulama son derece modern bir görünüme sahiptir. Gizli modu kullandığınız zaman sohbet ettiğiniz kişi ile aranızdaki tüm konuşmalar otomatik olarak şifreleniyor ve konuşmalarınız kaydedilmiyor.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Google Allo Özellikleri

 • Akıllı yanıt sistemi
 • Gizli mod
 • Fotoğraflara çizim yapabilme

Google Allo Ekran Görüntüleri

1
2
3

Google Allo ile ilgili Yazılar
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri