Google Maps

Google Maps İndir


 4.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
9.39.2 / 52.68 MB
GÜNCELLEME
2016-10-26
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Google
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
apps Google Maps
Android işletim sisteminde kullanabileceğiniz Google Maps, üç boyutlu görünüm sunmakta olan bir navigasyon uygulamasıdır.
1
2
3
Google Maps, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için geliştirilmekte olan bir harita uygulamasıdır. Harita konusunda başarılı bir görsel deneyim sunmakta olan Google Maps sayesinde konum bilgilerine erişebilir ve dünyada yer alan tüm bölgelere ait detaylı
görüntülere göz atabilirsiniz.

GPS ve internet bağlantısı sayesinde görevini yerine getirmeyi başaran Google Maps, internet bağlantısının olmadığı durumlarda da çevrimdışı olarak önceki girişlerinizin oluşturduğu ön belleği kullanarak çalışabilmektedir.

Bu sayede internet bağlantısı olmadan belli başlı bölgelerin haritalarına da ulaşabiliyorsunuz. Kablosuz bağlantı ya da GPS ile önceki bağlanışlarınızda sık gezdiğiniz bölgeler belli başlı bölgelerin temelini oluşturuyor.

Google Maps ile eriştiğiniz bölgenin yakınlarında yer alan tüm önemli noktaları da görerek dilediğiniz zaman o noktalara ait yol tariflerini alabiliyorsunuz. GPS teknolojisi kullanan bir mobil cihaz ile Google Maps kullandığınız zaman mobil cihazınızın baktığı yöne göre anlık harita yönü servisinden de yararlanabiliyorsunuz.

Üç boyutlu bir harita sunmakta olan Google Maps, gezdiğiniz bölgedeki tüm yerleri sosyal medya araçları üzerinden de paylaşabilmenize ya da kaydedebilmenize de imkan tanımaktadır.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Üç boyutlu harita
check_circle Çevrimdışı kullanım
check_circle Gerçek zamanlı yol tarifi
list İLGİLİ YAZILAR