google-maps

Google Maps İndir

9.39.2 1082 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Google
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android
Puan:
 4.0 (1 oy)
Boyut / Güncellenme:
52.68 MB / 2016-10-26

Google Maps

Android işletim sisteminde kullanabileceğiniz Google Maps, üç boyutlu görünüm sunmakta olan bir navigasyon uygulamasıdır.

Google Maps, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için geliştirilmekte olan bir harita uygulamasıdır. Harita konusunda başarılı bir görsel deneyim sunmakta olan Google Maps sayesinde konum bilgilerine erişebilir ve dünyada yer alan tüm bölgelere ait detaylı

görüntülere göz atabilirsiniz.

GPS ve internet bağlantısı sayesinde görevini yerine getirmeyi başaran Google Maps, internet bağlantısının olmadığı durumlarda da çevrimdışı olarak önceki girişlerinizin oluşturduğu ön belleği kullanarak çalışabilmektedir.

Bu sayede internet bağlantısı olmadan belli başlı bölgelerin haritalarına da ulaşabiliyorsunuz. Kablosuz bağlantı ya da GPS ile önceki bağlanışlarınızda sık gezdiğiniz bölgeler belli başlı bölgelerin temelini oluşturuyor.

Google Maps ile eriştiğiniz bölgenin yakınlarında yer alan tüm önemli noktaları da görerek dilediğiniz zaman o noktalara ait yol tariflerini alabiliyorsunuz. GPS teknolojisi kullanan bir mobil cihaz ile Google Maps kullandığınız zaman mobil cihazınızın baktığı yöne göre anlık harita yönü servisinden de yararlanabiliyorsunuz.

Üç boyutlu bir harita sunmakta olan Google Maps, gezdiğiniz bölgedeki tüm yerleri sosyal medya araçları üzerinden de paylaşabilmenize ya da kaydedebilmenize de imkan tanımaktadır.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Google Maps Özellikleri

 • Üç boyutlu harita
 • Çevrimdışı kullanım
 • Gerçek zamanlı yol tarifi

Google Maps Ekran Görüntüleri

1
2
3

Google Maps ile ilgili Yazılar
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri