Google SketchUp

Google SketchUp İndir


 5.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
16.1.1450 / 111.21 MB
GÜNCELLEME
2016-11-18
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Google
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps Google SketchUp
Google SketchUp ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 3 boyutlu modelleme programıdır.
1
2
3
Google SketchUp programı kolay bir şekilde kullanabileceğiniz 3 boyutlu modelleme programıdır. Programı kullanarak hayalinizdeki evi, arabayı ve aklınıza gelebilecek her şeyi 3 boyutlu olarak tasarlayabilir ve çizebilirsiniz. Detayları ekleyebileceğiniz
program sayesinde pek çok gelişmiş üç boyutlu modelleme programında yer alan özelliklere sahip olabilirsiniz.

Yaptığınız çalışmaları dilediğiniz takdirde yazıcınızdan çıkartabileceğiniz ve e-posta olarak göndermeyi deneyebilirsiniz. Son derece kolay bir kullanıma sahip olan program bilgisayarda çizim yapmak isteyenler için en iyi alternatifler arasındadır.

Tuttuğunuz bir şekli istediğiniz gibi çekip uzatabilir ve kolaylıkla 3 boyutlu bir hale çevirebilirsiniz. Modelleriniz üzerinde gelişmiş bir şekilde düzenleme yapabileceğiniz program sayesinde gerçekçi bir tasarım elde edebilirsiniz.

Google SketchUp ile yapabilecekleriniz tamamen sınırsızdır. Yapmak istedikleriniz tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır. Araba, gemi, ev ve aklınıza gelebilecek her şeyi Google SketchUp sayesinde çizebilirsiniz. 3 boyutlu nesnelerin gerçekte nasıl gözüktüğünü merak ediyorsanız ücretsiz olarak Google SketchUp’ı deneyebilirsiniz.