gramblr

Gramblr İndir

2.9    4.0 (3 oy) 3067 İndirilme
  >> Gramblr İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
10.94 MB / 2017-10-09
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / İnternet
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Gramblr

Gramblr masaüstü bilgisayarlarınızı kullanarak Instagram hesabınıza içerik yükleyebilmenizi sağlayan bir programdır.

Gramblr programı sayesinde bilgisayarınızı kullanarak Instagram hesabınıza fotoğraf ve video yükleyebilirsiniz. Instagram’ın doğrudan cep telefonu ya da tablet bilgisayar üzerinden içerik yüklemeye izin vermesi eğer sizler için bir sorun haline geliyor ise bu programı kullanmayı

tercih edebilirsiniz.

Son derece kolay olan arayüzü sayesinde web tarayıcısı kullanmanıza bile gerek kalmayan Gramblr ile tüm fotoğraflarınızı Instagram’a yükleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı Instagram’a yükleyebilmek için kare boyutlu ve JPG ya da JPEG formatlı olduğundan emin olmanız yeterli olacaktır.

Yükleme yapabilmek için Gramblr programına Instagram hesabınız ile giriş yapmanız gereklidir. Birden fazla fotoğrafı aynı anda yüklemek istediğiniz zamanlarda da Gramblr programını kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızı Instagram hesabınıza yükledikten sonra Gramblr tarafından oluşturulan bağlantı linklerini arkadaşlarınız ile pratik bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Link kopyalamak istemiyorsanız program içerisinde yer alan Facebook ve Twitter paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz. Böylelikle paylaştığınız içeriklerinizi Facebook ve Twitter hesaplarınızda da saniyeler içerisinde paylaşabilirsiniz. Gramblr ile tüm masaüstü sistemlerden Instagram hesaplarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Gramblr Özellikleri

 • JPG ve JPEG fotoğraflarını paylaşabilme
 • Facebook ve Twitter paylaşım butonları
 • Ücretsiz kullanım

Gramblr Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri