Greenshot

Greenshot İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.2.8.14 / 1.31 MB
GÜNCELLEME
2016-11-16
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Greenshot
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps Greenshot
Greenshot uygulaması ile kolay bir şekilde ekran görüntülerinizi alabilirsiniz.
1
2
3
Greenshot programı kullandığınız zaman ekran görüntülerini pratik bir şekilde almaya başlayabilirsiniz. Programı kurduktan sonra sistemin
üzerinde çıkan programa ait simgeyi kullanarak ekran görüntülerini alabilirsiniz.

Pencereyi, kendi özel seçtiğiniz bir bölgeyi ya da tam bir ekrana ait olan görüntüleri Greenshot programı sayesinde alabilirsiniz. Ayrıca aldığınız görüntüleri kendi görüntü düzenleyici aracı sayesinde doğrudan çıktı olarak alabilir, panoya aktarabilir veya dosya olarak kaydedebilirsiniz.

Bu özelliklere ek olarak ekran görüntüleri ile ilgili yazdırma seçeneklerini yapılandırabilir ya da görüntülerin üzerinde özel efektler de uygulayabilirsiniz. Editör aracını kullanarak aldığınız tüm ekran görüntülerini düzenleyebilirsiniz. Çizgiler ve oklar ekleyebileceğiniz editör üzerinden metin kutuları oluşturabilir, kesme, kopyalama ve yapıştırma gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kendi içerisinde Imgur eklentisi de olan program sayesinde yakaladığınız tüm ekran görüntülerini kolaylıkla upload edebilirsiniz. Böylelikle çekmiş olduğunuz ekran görüntülerinizi kolay bir şekilde paylaşmaya başlayabilirsiniz.