GTA Vice City

GTA Vice City İndir


 3.1 (7 oy)
SÜRÜM / BOYUT
103 APK / 3.71 MB
GÜNCELLEME
2017-08-27
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Rockstar Games
KATEGORİ
Oyun
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps GTA Vice City
Grand Theft Auto Vice City indir ve şehrin kabadayısı sen ol!
1458915032_grand-theft-auto-vice-city-6
Grand-Theft-Auto-Vice-City-Free-Download
Gta-Vice-City-2
s-2afafb0dcc2eb151faab44e6b1dc62a514e5e900
Screenshot_2013-02-10-19-21-54
GTA 3 serisinin devamı olan GTA Vice City Liberty kasabasıdan, 1980'lerin Miami'sinden esinlenmiş şehirde maceramıza devam ediyoruz. Şehrin detayları sizi oyunun içine alacak ve araba çalma, silahlarla ateş etme ve yol kesme gibi durumlarının tadını çıkaracaksınız. Kiralık katil ailesie olarak kabul edilen Forelli ailesinden Tommy Vercetti'nin hikayesini canlandıracağınız Vice City sürümünde 15 yıl sonra hapisten çıkan ve şehirde yeni bir başlangıç yapmak isteyen bir karakterin hayatını konu almaktadır.

Vercetti karakteri ile gasp edebilir, hırsızlık yapabilir ve en korkulu suçlulardan birini oynayacaksınız. GTA 3'te bulunan görevler size az geldiyse bir de Vice City'deki görevleri inceleyin deriz. Zira 60 adet ana görev bu oyun serisinde sizleri beklemektedir. GTA indirmiş olanlar için tabiki de bu sürüm bir klasik olarak kalacaktır. Fakat yeniler her zaman daha iyidir şeklinde bir genelleme de yanlış olabilir. Bu oyunu indirdikten sonra açıp açıp eskilere gitmeniz kuvvetle muhtemel.  

Yalnızca yetkililerce aranan bir kişiyi canlandırmakla sınırlı değilsiniz.  Taksici ya da itfaiyeci olabileceğiniz gibi atışlara ve akrobasi gösterilerine de katılabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken oyunu indirmek olacaktır.  

Eğer 70'ler ve sonrasının pop, rock , heavy metal ve renkli 80'lerde radyolarda bol bol boy gösteren şarkıları seviyorsanız, bu oyunun müzikleri szi hem geçmişe götürecek hem de büyük bir keyif verecektir. Şimdi hiç vakit kaybetmeden ücretsiz olarak GTA Vice City indir!
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle GTA 3'ten çok daha gerçekçi
check_circle Dikkat çekici hikaye teması
check_circle Daha geniş görev çeşitliği
check_circle Müzikler daha heyecan verici
check_circle GTA 3 sürümüne göre oldukça detaylı
list İLGİLİ YAZILAR