Age of Empires’ın Dönüşü!

Age of Empires’ın Dönüşü!
Efsanevi oyun Age Of Empires'ın yeni versiyonu resmi olarak duyuruldu.

Microsoft’tan yeni bir bomba geliyor. Nostalji severler özellikle bu habere bayılacak. Yılların eskitemediği oyun Age Of Empires’ın yeni versiyonu Age of Empires: Definitive Edition'u resmi olarak duyurmuş durumda. Oyunla alakalı bir video yayınlanırken hangi platformda çıkacağı da belirlenmiş durumda.

PC Gaming Show'un E3 konferansında Microsoft'un efsane oyun serisi olan Age of Empires'ın yeni versiyonu resmen duyuruldu. Age of Empires: Definitive Edition sürümü resmen geliyor.

Hatırlanacağı gibi Age Of Empires 1997 yılında piyasay sürülmüş ve büyük beğeni ile karşılanmıştı. Piyasaya sürülmesinden tam 20 sene sonra yeniden düzenlenen sesler, oynanış animasyonları ve soundtrack müzikleri ile piyasada yerini almaya hazırlanan Age of Empires: Definitive Edition, Xbox Live'da multiplayer seçeneğini de barındırarak oyun severlerle buluşacak.

Bu sürümde ayrıca Age of Empries'a gelen Rise of Rome adlı ek paket de bulunacak.

Hangi Platformda Oynanacak?

2017 senesinin sonunda Age of Empires: Definitive Edition, Windows 10 yüklü olan PC'ler için gelmeye hazırlanıyor. Ancak Age of Empires: Definitive Edition'ın betasına kaydolmayı da unutmayın. Çünkü oyunun beta versiyonu yakın bir süre zarfında başlamış olacak. Beta kaydı yapmak istiyorsanız www.ageofempires.com üzerinden kayıt imkanı bulabilirsiniz. Nostaljik oyun severlerin bu yeni versiyonu oldukça seveceği düşünülüyor.