WhatsApp iOS Sürümü Yeni Güncelleme Aldı

WhatsApp iOS Sürümü Yeni Güncelleme Aldı
WhatsApp uygulamasının yeni iOS sürümü güncellemesi nihayet yayınlandı.
keyboard_arrow_right İLGİLİ PROGRAMLAR

WhatsApp uygulaması yeni bir iOS sürümü güncellemesi daha yayınladı. Apple’ın iPhone kullanıcıları için yayınlanan güncelleme temel olarak YouTube videolarını hedef alıyor.

Dünya çapında en fazla kullanılmakta olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın iOS sürümü için gelen yeni güncelleme şimdilik kısıtlı bir kullanıcı kesimine dağıtılmış durumda. iOS güncellemesi için gelen yeni güncelleme sayesinde konuşma penceresinden gelen YouTube videoları da izlenebilir halde olacak.

Yeni Sesli Mesaj Özelliği

2.17.81 sürüm numarası ile yayınlanan güncelleme ile birlikte Locked Sharing adlı yeni bir özellik daha aktif edilecek. Sesli kayıt esnasında parmağınızı yukarıya doğru kaydırdığınız zaman kayıt özelliği daha uzun süre ses kaydı yapabilecek.

Yeni güncelleme sayesinde iletişim halinde olduğunuz insanlara daha uzun süreli ses kayıtları gönderebileceksiniz. Bu özelliği kayıt yaparken eller serbest şeklindeki modu kullanıyormuş gibi düşünebilirsiniz. Güncelleme kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılara dağıtılmaya başlanacak.