hybercam

HyberCam İndir

2.28.01 544 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Hyperionics Technology LLC
Kategori:
Windows / Masaüstü / Çeşitli
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Puan:
 5.0 (1 oy)
Boyut / Güncellenme:
2.68 MB / 2016-11-30

HyberCam

HyberCam programı ekran görüntülerinizi video olarak kaydetmenizi sağlayan bir programdır.

HyberCam kullanarak ekranınızda bulunan görüntüleri video olarak kaydedebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz HyberCam piyasada yer alan en iyi

görüntü kayıt programları arasında yer almaktadır.

Gündelik bilgisayar kullanımınız ya da iş hayatınızda kullanımlarınızda ekran görüntüsü kaydetmek istiyorsanız HyberCam işinizi görecektir. Arkadaşlarınıza herhangi bir programı veya internet sitesini anlatabilmek için de kullanabileceğiniz HyberCam sayesinde dilerseniz sunumlar da yapabilirsiniz.

İş hayatının vazgeçilmez bir parçası olan sunumlarınız için ekran videoları çekebilir ve sunumlarınızı daha profesyonel bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Ekran kayıtları için farklı seçenekler sunmakta olan HyberCam, dilerseniz ekranın belirli bir kısmının videosunu çekebilmenizi de sağlamaktadır. AVI formatlı video kayıtları alabilen programda aynı zamanda video sıkıştırma araçları da yer alıyor. HyberCam, videolarınızı kaydederken mikrofon ile yaptığınız ses kayıtlarını da videolara ekliyor.

İçerisinde video editleme araçları da barındıran HyberCam ile çektiğiniz tüm videolara özel metinler ekleyebilir, işaretler koyabilir ve ekran notları koyabilirsiniz. Böylelikle sunumlarınızı ve rehber içerikli videolarınızı daha da güçlü bir hale getirebilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

HyberCam Özellikleri

 • Ekran görüntüsünü video olarak kaydedebilme
 • Video üzerinde denetleme ve düzenleme yapabilme
 • Ücretsiz kullanım

HyberCam Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri