HyberCam

HyberCam İndir


 5.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2.28.01 / 2.68 MB
GÜNCELLEME
2016-11-30
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Hyperionics Technology LLC
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7 ve üzeri
apps HyberCam
HyberCam programı ekran görüntülerinizi video olarak kaydetmenizi sağlayan bir programdır.
1
2
3
HyberCam kullanarak ekranınızda bulunan görüntüleri video olarak kaydedebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz HyberCam piyasada yer alan en iyi
görüntü kayıt programları arasında yer almaktadır.

Gündelik bilgisayar kullanımınız ya da iş hayatınızda kullanımlarınızda ekran görüntüsü kaydetmek istiyorsanız HyberCam işinizi görecektir. Arkadaşlarınıza herhangi bir programı veya internet sitesini anlatabilmek için de kullanabileceğiniz HyberCam sayesinde dilerseniz sunumlar da yapabilirsiniz.

İş hayatının vazgeçilmez bir parçası olan sunumlarınız için ekran videoları çekebilir ve sunumlarınızı daha profesyonel bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Ekran kayıtları için farklı seçenekler sunmakta olan HyberCam, dilerseniz ekranın belirli bir kısmının videosunu çekebilmenizi de sağlamaktadır. AVI formatlı video kayıtları alabilen programda aynı zamanda video sıkıştırma araçları da yer alıyor. HyberCam, videolarınızı kaydederken mikrofon ile yaptığınız ses kayıtlarını da videolara ekliyor.

İçerisinde video editleme araçları da barındıran HyberCam ile çektiğiniz tüm videolara özel metinler ekleyebilir, işaretler koyabilir ve ekran notları koyabilirsiniz. Böylelikle sunumlarınızı ve rehber içerikli videolarınızı daha da güçlü bir hale getirebilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Ekran görüntüsünü video olarak kaydedebilme
check_circle Video üzerinde denetleme ve düzenleme yapabilme
check_circle Ücretsiz kullanım
list İLGİLİ YAZILAR