Internet Download Manager

Internet Download Manager İndir


 3.4 (18 oy)
SÜRÜM / BOYUT
6.28 / 6.86 MB
GÜNCELLEME
2017-08-02
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Tonec
KATEGORİ
Dosya İndirme Yöneticileri
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows 7 / Windows 8
apps Internet Download Manager
Internet Download Manager internet üzerinden yaptığınız indirmelerinizin hızını yönetmeye yarayan bir indirme yöneticisidir.
İDM Çoklu Dosya İndirme
İnternet Download Manager Dosya İndirme
İnternet Download Manager Logo
2013 yılı itibariyle 40 milyondan fazla bilgisayarda kullanılan IDM, Türkçe'de İnternet İndirme Yöneticisi anlamını taşımaktadır ve adından da anlaşılacağı üzere web sitelerinden indirilen dosyaların çok daha hızlı bir şekilde bilgisayarınıza yüklenmesini sağlamaktadır. İndirilmekte olan dosya için aynı anda birden fazla bağlantı kurarak bu hızlı indirmeyi gerçekleştiren IDM, aynı zamanda diğer indirmeleri de sıraya koyar ve internet hattınızdan azami performans almanızı sağlamaktadır.
Internet Download Manager ile internet sitelerindeki dosyalarınızı tam %500 daha hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Bunu basitçe hesaplamak isteyenler için örnek olarak 10 dakika içerisinde Internet Explorer üzerinden inecek olan bir dosyayı toplamda 5te biri kadar bir sürede yani 2 dakika gibi bir süre zarfından bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
HTTP, HTTPS, FTP ve MMS gibi protokolleri destekleyen IDM aynı zamanda Exporer, Chrome, Opera, Safari, Firefox ve diğer gezgin programlarını desteklemekte ve web gezintisi yaptığınız anda izlenen video
ve diğer medyaları bilgisayarnıza indirme olanağı sağlamaktadır. Tabi tüm bu işlemler yapılırken dilediğiniz anda dosyaların indirilmesini durdurabilir ve daha sonra tekrar aynı işleme kaldığı yerden devam edebilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Yarıda kalan dosyaların indirilmesine devam edin.
check_circle 5 kat daha yüksek bir hızda dosya indirin.
check_circle Web sitesi üzerinden izlediğiniz videoyu anında indirin.
list İLGİLİ YAZILAR