kaspersky-antivirus

Kaspersky Anti-Virus İndir

16.0.0.614    4.5 (4 oy) 1215 İndirilme
  >> Kaspersky Anti-Virus İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
164.38 MB / 2016-04-13
Lisans / Dil:
Deneme Sürümü / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Güvenlik / Antivirüs
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Kaspersky Anti-Virus

Ünlü güvenlik yazılımı şirketi Kaspersky tarafından üretilen virüs programının yeni sürümü sayesinde sisteminizde tam bir koruma sağlayabilirsiniz.

Antivirüs programlarının en popüler ve başarılı olanlarından Kaspersky Anti-Virus programı sayesinde sisteminizdeki zararlı yazılımları tespit edebilir ve mevcut zararlı yazılımların tamamını sisteminizden silebilirsiniz. Türkçe dil desteğini de kullanıcılarına sunmakta olan Kaspersky Anti-Virus, ödül almış olan sayılı güvenlik

yazılımları arasında yer almaktadır.

Bilgisayarınızın performansını hiçbir şekilde olumsuz etkilemeyen Kaspersky Anti-Virus programı içerisindeki sistem optimizasyonu ayarları sayesinde sistem performansınızı da arttırabilmekte olan bir programdır.

Her gün yüzlerce farklı kötü amaçlı yazılımın geliştirildiğinin farkında olan Kaspersky Anti-Virus programı bulut teknolojisinden yararlandığı için yeni ortaya çıkmış olan tehlikeli virüslere karşı kendisini güncelleyerek sizlere tam bir koruma sağlar.

Güvenlik güncellemelerini de sisteminizi hiçbir şekilde yormadan otomatik olarak alabilen bu antivirüs programı yeni çıkan zararlı yazılımlardan dolayı sisteminizin zarar görmesi riskini engeller. Virüsler, Truva atları, solucanlar ve casus yazılımlar gibi temel tehlikelere karşı sisteminizi korumakta olan Kaspersky Anti-Viru sprogramı kötü niyetli yazılımlara karşı adeta bir kalkan görevi üstlenmektedir.

Web sitelerinde gezinirken de güvenliğinizi sağlayabilen bu program, kötü amaçlı yazılımların yer aldığı internet sitelerine girdiğiniz zaman sisteminizi güven altına alarak size sitenin kötü amaçlı yazılımlara sahip olduğunu bildirir.

Bulut tarama teknolojisi ve güncel veri tabanı ile rakiplerinin önüne geçmeyi başaran Kaspersky Anti-Virus programı tüm bu özellikleri sayesinde sisteminizi yormadan ve başka bir güvenlik yazılımına ihtiyaç duymadan güvenliğinizi sağlayabilen bir programdır.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Kaspersky Anti-Virus Özellikleri

 • Kötü niyetli yazılımlara karşı tam koruma
 • Zararlı web sitelerine karşı koruma
 • Türkçe arayüz
 • Güncel virüs veritabanı

Kaspersky Anti-Virus Ekran Görüntüleri

k1
k2
k3

Kaspersky Anti-Virus ile ilgili Yazılar
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri