Kelimelik

Kelimelik İndir


 3.9 (34 oy)
SÜRÜM / BOYUT
Kelimelik Apk / 19.38 MB
GÜNCELLEME
2016-05-25
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
He2 Apps
KATEGORİ
Oyun
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 2.2 ve Üzeri
apps Kelimelik
Milyonlarca kişinin oynadığı Scrabble oyununun Türkçe versiyonunu Android cihazlarınız üzerinden oynayabilirsiniz.
1
2
3
Kelimelik adlı oyun, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan ve sevilmekte olan Scrabble adlı oyunun Türkçe versiyonudur. Android işletim sistemine sahip olan cihazlarınızı kullanarak oyundaki binlerce farklı oyuncu ile karşılaşabilir veya dilerseniz arkadaşlarınız ile
birlikte karşılıklı olarak Kelimelik oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Kelime becerilerinizi test edebilmek ve gösterebilmek için en iyi oyunlar arasında yer alan Kelimelik oyunu ile sıkılmadan uzun süre boyunca keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kelime oyunlarının genelinde olduğu gibi size verilen harflerden yararlanarak oyun tahtası üzerinde kelime üretmeye çalışacağınız bu oyunda dikkat etmeniz gereken en temel nokta ise ekstra puan alabileceğiniz karelerdir.

Kareleri takip ederek ve kullanarak daha yüksek puan toplayabileceğiniz yeni kelimeler üretebilir ve rakipleriniz ile aranızdaki rekabet farkını açmaya başlayabilirsiniz. Hesabınıza birden fazla cihaz ekleyip bağlanabileceğiniz oyuna istediğiniz yerden devam edebilirsiniz.

Kelimelik oyunu Facebook platformu ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Rastgele oyuncular ile oynamaktan sıkıldıysanız Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaş listenizdeki kişiler ile birlikte Kelimelik oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu oynarken sıkılmamak istiyorsanız sohbet özelliğinden yararlanarak karşılaştığınız kişi ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca daha önce oynamış olduğunuz oyunları listenizden görüntüleyerek, geçmişte oynadığınız kişiler ile yeni oyunlar oynayabilmek için onlara oyun isteği göndermeyi deneyebilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Türkçe dil desteği
check_circle Ücretsiz kullanım
check_circle Facebook ile uyumlu çalışabilme
check_circle Oyun geçmişi tutabilme
list İLGİLİ YAZILAR