LFS Live for Speed

LFS Live for Speed İndir


 4.4 (93 oy)
SÜRÜM / BOYUT
S3 6R / 538 MB
GÜNCELLEME
2017-02-24
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Live For Speed
KATEGORİ
Oyun
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP
apps LFS Live for Speed
Hız ve aksiyon tutkunları için geliştirilen Live for Speed oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
1
2
3
Sizin için bir oyunda grafikler kadar oynanış da önemli ise gerçekçi bir yarış simülasyonu olan Live for Speed oyununu oynamayı deneyebilirsiniz. Gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların son dönemlerde sık sık tercih ettiği Live for Speed oyununu oynarken klavye
 yerine direksiyon kullanırsanız oyundan daha da fazla keyif alabilmeniz mümkün. Live for Speed'in simülasyon türünde bir oyun olması direksiyon ile oynandığı zaman oyun deneyiminin artmasını sağlıyor.

Çevrimiçi olarak yapabileceğiniz yarışların da oyun içerisinde yer alması ise Live for Speed oyununun bu kadar başarılı olmasını sağlıyor. Tek başınıza oynadıktan sonra yapay zekanın mekaniklerini de çözdükten sonra online olarak Live for Speed oynayabilir ve yarış tecrübelerinizi diğer oyuncular ile canlı olarak paylaşabilirsiniz.

Rakiplerinize karşı yarışlarda aracınızı kullanmaya başladığınız zaman oyunun daha zevkli bir hale geldiğini sizler de fark edebilirsiniz. Tecrübelerinizi pekiştirmek ve yeni sürüş teknikleri öğrenebilmek için oyunun çevrimiçi modunu daha sık oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Son yılların en iyi fizik motorlarını kullanmakta olan Live for Speed oyununda pek çok farklı araba ile yarış yapabilir, farklı pistler seçebilir, sürücüleri değiştirebilir ve hatta sürücü kıyafetlerine kadar oyunu kendi zevklerinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Oyunun en çok beğenilen özelliklerinden birisi ise Pitstop yapmanızın gerektiğini zamanlarda doğru ayarları yapmanızın gerekli olması oluyor. Arabanıza yeni benzin dolumu yapmak veya lastiklerini değiştirmek istediğiniz zaman Pitstop yaparak eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. Her gün yeni bir sürüş tekniği ve özelliği öğrenebileceğiniz oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Özellikle oyunun online modunda uzun süreler geçirdikten sonra oyunun bağımlısı haline gelmeye başlayabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Gerçekçi sürüş deneyimi
check_circle Kokpit kamerası özelliği
check_circle Yeni nesil grafikler
list İLGİLİ YAZILAR