liri-browser

Liri Browser İndir

0.3    0.0 (0 oy) 652 İndirilme
  >> Liri Browser İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
33.36 MB / 2016-12-09
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / İnternet / Tarayıcılar
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/Win10/Win8.1

Liri Browser

Liri Browser’ı bilgisayarlarınızda alternatif bir internet tarayıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Alternatif bir internet tarayıcısı programı arıyorsanız açık kaynak kodlu ve ücretsiz olarak sunulan Liri Browser’ı deneyebilirsiniz. PC kullanıcılarının son zamanlarda popüler olan internet tarayıcılarından sıkılmasından sonra tekrar hareketlilik kazanan internet tarayıcısı dünyasında önemi büyük olan

Liri Browser, her geçen gün ön plana çıkmaya devam ediyor.

Sade ve anlaşılabilir bir arayüze sahip olan Liri Browser sayesinde internet gezintilerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Google’ın Android ile birlikte kullanmaya başladığı ve tüm uygulamalarına entegre ettiği materyal tasarım anlayışını internet tarayıcısında kullanan Liri Browser, minimal bir tasarıma sahiptir.

Chromium web tarayıcısı özellikleri ve motoru üzerine inşa edilmiş olan Liri Browser, internet sitelerini görüntülerken herhangi bir sıkıntı çıkartmıyor. Chrome ve Chromium’a göre daha hızlı çalışabilen Liri Browser, internet standartlarının güncel sürümlerini desteklediği için yanlış ve hatalı görünebilen internet sitelerinin de önüne geçiyor.

Liri’nin en önemli özellikleri arasında ise açık kaynak kodlu olması yer alıyor. Bu sayede dileyen herkes uygulamaya ait olan kodlara göz atabiliyor. Gizliliğin en üst düzeyde tutulduğu Liri Browser, kişiselleştirilebilir temalar ve renk destekleri sayesinde yeni bir tarayıcı arayanlar için ideal oluyor.

  • Site Yorumları (0)
  • Facebook Yorumları ()
  • Sen de yorum yaz
  • Cevap Yazılan:
    İsim
    Şehir

Liri Browser Özellikleri

  • Açık kaynak kodlu
  • Tema ve renk desteği

Liri Browser Ekran Görüntüleri

2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri